Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím

Kalendář akcí

datum název akce sport okres
Červen
23.6.2017 Podzimní Třebonín Pétanque Open 2017 pétanque Český Krumlov
23.6.2017 Víkendový kurz in-line bruslení inline bruslení Pardubice
25.6.2017 Eleven půlmaraton Praha-Brandýs atletika Praha-východ
25.6.2017 Půlmaratón okolo Nového Veselí atletika Žďár nad Sázavou
25.6.2017 Liberecký půlmaraton atletika Liberec
25.6.2017 Prague Park Race atletika Praha
25.6.2017 Sportovní den sport pro všechny Opava
25.6.2017 Golf pro nehráče golf Most
25.6.2017 Dětský den se sportem sport pro všechny Jindřichův Hradec
25.6.2017 Boulder děti Letná lezení Praha
25.6.2017 Běh na Kozlovský kopec atletika Ústí nad Orlicí
25.6.2017 FIBA EuroBasket Women 2017 basketbal Praha
25.6.2017 Borecký běh, lesní běh nejen pro borce atletika Tábor
26.6.2017 Běžecká škola Prahy 13 atletika Praha
26.6.2017 Jednokolky Try One ostatní Brno-město
26.6.2017 Bežecký trénink v Chýni atletika Praha-západ
26.6.2017 Paddleboard jóga jóga Praha
27.6.2017 Bežecká tour VAŠÍ LIGY v Plzni (3) atletika Plzeň-město
27.6.2017 Běh Vidrholcem atletika Praha
27.6.2017 Běžecká škola Prahy 22 atletika Praha
27.6.2017 Bouldering session VI. lezení Praha
27.6.2017 RUNGO výběh atletika Olomouc
28.6.2017 Tábor hraje kuželky kuželky Tábor
28.6.2017 Loap PBT VAŠÍ LIGY (7) atletika Praha
28.6.2017 Běháme na pětce atletika Praha
28.6.2017 Běžecká škola Prahy 7 atletika Praha
28.6.2017 Bežecký kroužek Chomutov atletika Chomutov
28.6.2017 Reálná sebeobrana ostatní Plzeň-město
29.6.2017 Běh Hvězdou atletika Praha
29.6.2017 Střížkovická míle atletika Ústí nad Labem
29.6.2017 Běháme na čtyřce atletika Praha
30.6.2017 Akuna Cup dětí v tenise tenis Přerov
Červenec
1.7.2017 2 míle s úsměvem Self-Transcendence Race atletika Praha
1.7.2017 Novoveský běh atletika Příbram
1.7.2017 2 míle s úsměvem Self-Transcendence Race atletika Zlín
1.7.2017 Volejbalový turnaj mužů a žen Hodslavice 2017 volejbal a plážový volejbal Nový Jičín
1.7.2017 Author Znovín Cup – Vinařská 50 cyklistika a MTB Znojmo
1.7.2017 Turnaj mladších žáků v kopané fotbal Opava
1.7.2017 Fotbal horní vs. dolní fotbal Strakonice
1.7.2017 Běh na 2 míle atletika Zlín
1.7.2017 Lulečská šestka atletika Vyškov
1.7.2017 Jestřebí kros atletika Náchod
1.7.2017 Horský běh Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd atletika Liberec
1.7.2017 Základy parkouru parkour Praha
1.7.2017 Třtická Punčocha atletika Rakovník
2.7.2017 O pohár starosty obce Kobylí (turnaj týmů v malé kopané) Malý fotbal Břeclav
2.7.2017 Pardubická pětka na dráze atletika Pardubice
2.7.2017 2 míle s úsměvem Self-Transcendence Race atletika Olomouc
3.7.2017 Příměstské sportovky sportovní příprava Ústí nad Labem
3.7.2017 Sportuj s Duklou sport pro všechny Praha
3.7.2017 Letní brněnská tour VAŠÍ LIGY (4) atletika Brno-město
3.7.2017 Běžecká škola Prahy 13 atletika Praha
3.7.2017 Jednokolky Try One ostatní Brno-město
4.7.2017 Příměstské sportovky sportovní příprava Ústí nad Labem
4.7.2017 Běžecká škola Prahy 22 atletika Praha
4.7.2017 RUNGO výběh atletika Olomouc
5.7.2017 MTB Trilogy cyklistika a MTB Náchod
5.7.2017 Putování za mistrem Janem turistika Rakovník
5.7.2017 Pohádkový les turistika Semily
5.7.2017 Turnaj O kalich mistra Jana Husa fotbal Nový Jičín
5.7.2017 Turnaj pánů dříve narozených v malé kopané Malý fotbal Olomouc
5.7.2017 Běh pod Slunečnou atletika Olomouc
5.7.2017 Sedlecko-prčický trhák atletika Příbram
5.7.2017 Běháme na pětce atletika Praha
5.7.2017 Běžecká škola Prahy 7 atletika Praha
5.7.2017 Bežecký kroužek Chomutov atletika Chomutov
6.7.2017 MTB Trilogy cyklistika a MTB Náchod
6.7.2017 Lochovice - Plešivec atletika Beroun
6.7.2017 Běháme na čtyřce atletika Praha
7.7.2017 Příměstské sportovky sportovní příprava Ústí nad Labem
7.7.2017 MTB Trilogy cyklistika a MTB Náchod
7.7.2017 Hudební pětka na dráze atletika Olomouc
8.7.2017 MTB Trilogy cyklistika a MTB Náchod
8.7.2017 Polnička Cup 2017 fotbal Žďár nad Sázavou
8.7.2017 Turnaj v minikopané O pohár TJ Spartak fotbal Přerov
8.7.2017 Strakonické slalomy (28. ročník) vodní turistika Strakonice
8.7.2017 Čas-OFF-ka na Šerák 2017 cyklistika a MTB Jeseník
8.7.2017 Šumavský pohár horských kol cyklistika a MTB Strakonice
8.7.2017 Městský běh Karvinou atletika Karviná
8.7.2017 Turnaj v minikopané o putovní Květ Malý fotbal Děčín
8.7.2017 Libečovská 14 atletika Beroun
8.7.2017 Trailová VitaSport desítka na Komárku atletika Ústí nad Labem
8.7.2017 Základy parkouru parkour Praha
8.7.2017 Dětské odpoledne sportovní příprava Šumperk
8.7.2017 Městský běh Karvinou atletika Karviná
8.7.2017 Desítka Moravským krasem atletika Blansko
9.7.2017 Pardubice ČMBS Open 2017 billiard Pardubice
9.7.2017 Repechy 22K run atletika Prostějov
10.7.2017 Příměstský tábor s Gymnastikou a Atletikou sport pro všechny Praha-západ
10.7.2017 Příměstský golfový tábor 2017 golf Praha
10.7.2017 Coerver Coaching příměstský fotbalový kemp fotbal Hodonín
10.7.2017 Tenisový příměstský tábor Pardubice tenis Pardubice
10.7.2017 Fotbalový kemp Marka Jarolíma fotbal Praha
10.7.2017 Běžecká škola Prahy 13 atletika Praha
10.7.2017 Jednokolky Try One ostatní Brno-město
11.7.2017 Běžecká škola Prahy 22 atletika Praha
11.7.2017 Dvě kola při zdi atletika Praha
11.7.2017 RUNGO výběh atletika Olomouc
12.7.2017 Běháme na pětce atletika Praha
12.7.2017 Běžecká škola Prahy 7 atletika Praha
12.7.2017 Bežecký kroužek Chomutov atletika Chomutov
13.7.2017 Grand Prix Silesia 2017 orientační sporty Jeseník
13.7.2017 Běháme na čtyřce atletika Praha
14.7.2017 Kopřivnický drtič (20. ročník) cyklistika a MTB Nový Jičín
14.7.2017 Prague Sail Open 2017 jachting a windsurfing Praha
15.7.2017 Nemojská devítka atletika Vyškov
15.7.2017 Nespecký běh atletika Benešov
15.7.2017 Camping Cup stolní tenis Litoměřice
15.7.2017 Stodská osmička atletika Plzeň-jih
15.7.2017 Den otevřených dveří TJ Kotva Braník vodní turistika Praha
15.7.2017 Běh na Hvězdu atletika Náchod
15.7.2017 XI. ročník míčových sedmibojů do 15 a 25 let ostatní Havlíčkův Brod
15.7.2017 Sportuje celá obec (2. ročník) sport pro všechny Děčín
15.7.2017 Volejbalový turnaj smíšených družstev volejbal a plážový volejbal Mělník
15.7.2017 Butovský kros, memoriál Karla Formánka atletika Jičín
15.7.2017 Horský běh Perštejn - Klínovec atletika Chomutov
15.7.2017 Navázání na základy parkouru parkour Praha
15.7.2017 Varnsdorfský triatlon triatlon Děčín
15.7.2017 Hvězdonice-Ondřejov atletika Benešov
15.7.2017 Spa Run atletika Cheb
15.7.2017 Běh na Hvězdu atletika Náchod
15.7.2017 Česká pojišťovna RunTour Olomouc atletika Olomouc
16.7.2017 Memoriál Jana Urbana fotbal Praha-východ
16.7.2017 Memoriál Jana Urbana fotbal Praha-východ
16.7.2017 MTB Kritérium Okolo hradeb cyklistika a MTB Písek
16.7.2017 Armyrun Nato atletika Vyškov
17.7.2017 Příměstský golfový tábor 2017 golf Praha
17.7.2017 Běžecká škola Prahy 13 atletika Praha
17.7.2017 Jednokolky Try One ostatní Brno-město
18.7.2017 Běžecká škola Prahy 22 atletika Praha
18.7.2017 RUNGO výběh atletika Olomouc
19.7.2017 Tobiášův běh Kazín - Cukrák atletika Praha
19.7.2017 Brněnský KOMÁR IV. inline bruslení Brno-město
19.7.2017 Běháme na pětce atletika Praha
19.7.2017 Halda atletika Kladno
19.7.2017 Běžecká škola Prahy 7 atletika Praha
19.7.2017 Bežecký kroužek Chomutov atletika Chomutov
20.7.2017 Zlatá desítka Emila Zátopka atletika Praha
20.7.2017 Ondřejův běh atletika Praha
20.7.2017 Běháme na čtyřce atletika Praha
21.7.2017 Noční turnaj v malé kopané Malý fotbal Vsetín
22.7.2017 Dolanský přespolní běh přes Vorlíky atletika Klatovy
22.7.2017 Hurá na hřiště sport pro všechny Jihlava
22.7.2017 Triathlon Mělník 2016 triatlon Mělník
22.7.2017 Bernard Cup – Dětský den 2016 fotbal Pelhřimov
22.7.2017 Běh do vrchu Rokytnice – Dvoračky atletika Semily
22.7.2017 Memoriál Vladimíra Stehlíka Malý fotbal Žďár nad Sázavou
22.7.2017 Double Cup 2016 fotbal Praha-východ
22.7.2017 9. ročník závodu horských kol Jeřáb 1003 cyklistika a MTB Ústí nad Orlicí
22.7.2017 11. ročník outdoorového florbalového turnaje RG Cup Prostějov florbal Prostějov
22.7.2017 Elite Heroes 2017 sportovní příprava Prachatice
22.7.2017 Běhej lesy Vysočina atletika Žďár nad Sázavou
22.7.2017 Základy parkouru parkour Praha
22.7.2017 Bělkovická dvacítka atletika Olomouc
22.7.2017 Libeř - Radlík atletika Praha-západ
23.7.2017 Turnaj v Petanque pétanque Prostějov
24.7.2017 Příměstský golfový tábor 2017 golf Praha
24.7.2017 Coerver Coaching příměstský fotbalový kemp fotbal Praha
24.7.2017 Zlatá pětka Emila Zátopka atletika Praha
24.7.2017 Běžecká škola Prahy 13 atletika Praha
24.7.2017 Jednokolky Try One ostatní Brno-město
25.7.2017 Běžecká tour VAŠÍ LIGY v Plzni (4) atletika Plzeň-město
25.7.2017 Běžecká škola Prahy 22 atletika Praha
25.7.2017 Běh za Sliveneckou saní atletika Praha
25.7.2017 RUNGO výběh atletika Olomouc
26.7.2017 Běháme na pětce atletika Praha
26.7.2017 Běžecká škola Prahy 7 atletika Praha
26.7.2017 Bežecký kroužek Chomutov atletika Chomutov
27.7.2017 Zlatý maraton Emila Zátopka atletika Praha
27.7.2017 Běháme na čtyřce atletika Praha
28.7.2017 Svinnský Iscarex kros atletika Ústí nad Orlicí
29.7.2017 Pojizerský kros atletika Mladá Boleslav
29.7.2017 Miřejovický půlmaraton atletika Litoměřice
29.7.2017 Severskou chůzí letem Světem kolem Třeboně turistika Jindřichův Hradec
29.7.2017 HolbaCup 2017 fotbal Šumperk
29.7.2017 Borovská desítka atletika Havlíčkův Brod
29.7.2017 Mramorový pohár 2017 (20. ročník) fotbal Jihlava
29.7.2017 Běh na Lysou horu atletika Frýdek-Místek
29.7.2017 Hostěnický triatlon triatlon Litoměřice
29.7.2017 Hostěnický triatlon triatlon Litoměřice
30.7.2017 Běh na Kozubovou atletika Frýdek-Místek
30.7.2017 O kolo svaté Anny atletika Pelhřimov
30.7.2017 Hradecký terénní triatlon triatlon Hradec Králové
30.7.2017 Železný muž Vyžlovky 2017 triatlon Praha-východ
30.7.2017 Golfový tábor Bechyně golf Praha
30.7.2017 Pobytový tábor - GOLF & CYKLO & INLINE & WELLNESS - 1.turnus | 30.7. - 5.8.2017 golf Benešov
31.7.2017 Sportovní příměstské tábory Praha - VOŠ ČUS PRAHA 1.termín (celodenní) inline bruslení Praha
31.7.2017 Coerver Coaching příměstský fotbalový kemp fotbal Praha
31.7.2017 Coerver Coaching příměstský fotbalový kemp fotbal Teplice
31.7.2017 Coerver Coaching příměstský fotbalový kemp fotbal Hodonín
31.7.2017 Běžecká škola Prahy 13 atletika Praha
31.7.2017 Jednokolky Try One ostatní Brno-město
Srpen
1.8.2017 Modrá stuha Lipna 2017 vodní turistika Český Krumlov
1.8.2017 Běžecká škola Prahy 22 atletika Praha
1.8.2017 RUNGO výběh atletika Olomouc
2.8.2017 Běháme na pětce atletika Praha
2.8.2017 Běžecká škola Prahy 7 atletika Praha
2.8.2017 Draháňská rokle - Ládví atletika Praha
2.8.2017 Bežecký kroužek Chomutov atletika Chomutov
3.8.2017 Běháme na čtyřce atletika Praha
5.8.2017 Běh na 2 míle atletika Zlín
5.8.2017 O Pohár Lulče 2017 volejbal a plážový volejbal Vyškov
5.8.2017 Grand Prix Forman 2017 cyklistika a MTB Nový Jičín
5.8.2017 Českokrumlovský trojboj sport pro všechny Český Krumlov
5.8.2017 Triatlonový den v Lukách nad Jihlavou triatlon Jihlava
5.8.2017 Zhořecká sedmička atletika Plzeň-sever
5.8.2017 KTRC Krkonošská padesátka atletika Trutnov
5.8.2017 2 míle s úsměvem Self-Transcendence Race atletika Praha
5.8.2017 Jivácký osadní kros atletika Mladá Boleslav
5.8.2017 Mšecká sedmička atletika Rakovník
5.8.2017 Krátkoveská 30/20 atletika Havlíčkův Brod
5.8.2017 2 míle s úsměvem Self-Transcendence Race atletika Zlín
5.8.2017 Základy parkouru parkour Praha
5.8.2017 Janské Lázně - Černá hora atletika Trutnov
6.8.2017 Černovírský kros atletika Ústí nad Orlicí
6.8.2017 Běh k poctě Václava Drboly atletika Třebíč
6.8.2017 2 míle s úsměvem Self-Transcendence Race atletika Olomouc
7.8.2017 Příměstský golfový tábor 2017 golf Praha
7.8.2017 Letní brněnská běžecká tour VAŠÍ LIGY (5) atletika Brno-město
7.8.2017 Běžecká škola Prahy 13 atletika Praha
7.8.2017 Jednokolky Try One ostatní Brno-město
8.8.2017 Memoriál Jardy Kopce Lachtana atletika Praha
8.8.2017 Běžecká škola Prahy 22 atletika Praha
8.8.2017 RUNGO výběh atletika Olomouc
9.8.2017 Běháme na pětce atletika Praha
9.8.2017 Běžecká škola Prahy 7 atletika Praha
9.8.2017 Bežecký kroužek Chomutov atletika Chomutov
10.8.2017 Běh na Červenou Horu atletika Praha-západ
10.8.2017 Běháme na čtyřce atletika Praha
11.8.2017 Memoriál MUDr. Zdeňka Šilera tenis Kroměříž
12.8.2017 Fotbalový turnaj mini žáků a mladších žáků fotbal Ostrava-město
12.8.2017 Reuter run Boršov nad Vltavou atletika České Budějovice
12.8.2017 Vnorovská desítka atletika Hodonín
12.8.2017 Rumcajsovy míle atletika Jičín
12.8.2017 Reuter Run Boršov n. Vltavou atletika České Budějovice
12.8.2017 Koko kros - Kozlanský kopeček atletika Vyškov
12.8.2017 Běh Javořími Horami atletika Náchod
12.8.2017 Běhej Lesy Bílá atletika Frýdek-Místek
12.8.2017 Základy parkouru parkour Praha
13.8.2017 Žebrácká pětadvacítka 2017 atletika Beroun
13.8.2017 Slopenská desítka atletika Zlín
13.8.2017 64. Volejbalová Dřevěnice volejbal a plážový volejbal Jičín
14.8.2017 Sportovní příměstské tábory Plzeň - 1.ZŠ Plzeň inline bruslení Plzeň-město
14.8.2017 Sportovní příměstské tábory Plzeň - 2.ZŠ Plzeň atletika Plzeň-město
14.8.2017 Sportovní příměstské tábory Praha - VOŠ ČUS PRAHA 3.termín (celodenní) inline bruslení Praha
14.8.2017 Tenisové soustředění TJ Jiskra Zruč nad Sázavou tenis Kutná Hora
14.8.2017 Golfový příměstský tábor 2017 golf Praha
14.8.2017 Coerver Coaching příměstský fotbalový kemp fotbal Cheb
14.8.2017 Běžecká škola Prahy 13 atletika Praha
14.8.2017 Jednokolky Try One ostatní Brno-město
15.8.2017 Běžecká škola Prahy 22 atletika Praha
15.8.2017 RUNGO výběh atletika Olomouc
16.8.2017 Dětský tenisový sportovní den tenis Ostrava-město
16.8.2017 Běháme na pětce atletika Praha
16.8.2017 Běžecká škola Prahy 7 atletika Praha
16.8.2017 Bežecký kroužek Chomutov atletika Chomutov
17.8.2017 Běháme na čtyřce atletika Praha
18.8.2017 Valašská olympiáda pro osoby se zrakovým postižením a širokou veřejnost handicapovaní sportovci Zlín
19.8.2017 Velká cena Tesáku handicapovaní sportovci Kroměříž
19.8.2017 FORCE Rusavská 50 cyklistika a MTB Kroměříž
19.8.2017 Všesportovní den obce Vysočina sport pro všechny Chrudim
19.8.2017 MTB Jevíčko cyklistika a MTB Svitavy
19.8.2017 Mokrolazecká 60 (21. ročník) cyklistika a MTB Opava
19.8.2017 Základy parkouru parkour Praha
19.8.2017 Okolo Vlčí hory cyklistika a MTB Děčín
20.8.2017 Pobytový tábor - GOLF & CYKLO & INLINE & WELLNESS - 2.turnus | 20. - 26.8.2017 golf Benešov
21.8.2017 Sportovní příměstské tábory Plzeň - 1.ZŠ Plzeň (2. turnus) inline bruslení Plzeň-město
21.8.2017 Sportovní příměstské tábory Plzeň - 2.ZŠ Plzeň atletika Plzeň-město
21.8.2017 Sportovní příměstské tábory Praha - VOŠ ČUS PRAHA 4.termín (celodenní) inline bruslení Praha
21.8.2017 Příměstský golfový tábor 2017 golf Praha
21.8.2017 TEENAGE CAMP - příměstské tábory Praha - pro mládež 13 - 16 let (celodenní) 1. turnus | 21. - 25.8. 2017 inline bruslení Praha
21.8.2017 Běžecká škola Prahy 13 atletika Praha
21.8.2017 Jednokolky Try One ostatní Brno-město
22.8.2017 Běžecká škola Prahy 22 atletika Praha
22.8.2017 RUNGO výběh atletika Olomouc
23.8.2017 Brněnský KOMÁR V. inline bruslení Brno-město
23.8.2017 Běháme na pětce atletika Praha
23.8.2017 Běžecká škola Prahy 7 atletika Praha
23.8.2017 Bežecký kroužek Chomutov atletika Chomutov
24.8.2017 Zdravý florbal 2017 florbal Žďár nad Sázavou
24.8.2017 Příměstský sportovní kemp sport pro všechny Praha
24.8.2017 Běháme na čtyřce atletika Praha
25.8.2017 Sportovní hry tělesně postižených handicapovaní sportovci Opava
26.8.2017 Sportovní dětský den – ukončení prázdnin sport pro všechny Tábor
26.8.2017 Pohádkový les sport pro všechny Ostrava-město
26.8.2017 Rozloučení s prázdninami (sportovní den) sport pro všechny Karlovy Vary
26.8.2017 Moravskoslezský CUP U-9 (5. ročník) fotbal Opava
26.8.2017 Tondův memoriál smíšených družstev ve volejbale 2017 volejbal a plážový volejbal Bruntál
26.8.2017 Karlův krok turistika Karlovy Vary
26.8.2017 Káranské sportovní hry sport pro všechny Praha-východ
26.8.2017 MTP 2017 (Mezinárodní turnaj přípravek) fotbal Šumperk
26.8.2017 SPOKE MTB Maraton Kralovice cyklistika a MTB Plzeň-sever
26.8.2017 Sportovní dětský den sport pro všechny Písek
26.8.2017 Turnaj o Pohár starosty Prahy 13 hokejbal Praha
26.8.2017 Turistický pochod Cestami Jaroslava Haška turistika Havlíčkův Brod
26.8.2017 Ve Víru běháme všichni 2017 atletika Žďár nad Sázavou
26.8.2017 Navázání na základy parkouru parkour Praha
27.8.2017 7. ročník turnaje O pohár starosty Města Náchoda volejbal a plážový volejbal Náchod
28.8.2017 Sportovní příměstské tábory Praha - VOŠ ČUS PRAHA 5.termín (celodenní) inline bruslení Praha
28.8.2017 Příměstský golfový tábor 2017 golf Praha
28.8.2017 Běžecká škola Prahy 13 atletika Praha
28.8.2017 Jednokolky Try One ostatní Brno-město
29.8.2017 Běžecká škola Prahy 22 atletika Praha
29.8.2017 RUNGO výběh atletika Olomouc
30.8.2017 Běháme na pětce atletika Praha
30.8.2017 Běžecká škola Prahy 7 atletika Praha
30.8.2017 Bežecký kroužek Chomutov atletika Chomutov
31.8.2017 Běháme na čtyřce atletika Praha
Září
1.9.2017 Pohár města Bakova nad Jizerou cyklistika a MTB Mladá Boleslav
1.9.2017 Městský přebor Velké Bíteše 2017 tenis Žďár nad Sázavou
1.9.2017 Cena východních Čech v orientačním běhu orientační sporty Svitavy
2.9.2017 Brněnský KOMÁR VI. inline bruslení Brno-město
2.9.2017 Běh na 2 míle atletika Zlín
2.9.2017 Jizerská 50 Run 2017 atletika Jablonec nad Nisou
2.9.2017 Glassman Triatlon 2017 triatlon Teplice
2.9.2017 Sportuj s námi aneb kdo nesportuje není Přerovák sport pro všechny Přerov
2.9.2017 Barokomaraton 2017 atletika Plzeň-sever
2.9.2017 Běh do vrchu Osek – Dlouhá Louka atletika Most
2.9.2017 Blanenský GOLEM cyklistika a MTB Blansko
2.9.2017 Loučení s prázdninami (11. ročník) sport pro všechny Kutná Hora
2.9.2017 Východočeský vodácký maraton vodní turistika Pardubice
2.9.2017 Tour de Zeleňák cyklistika a MTB Děčín
3.9.2017 Auto Enge Triatlon Hrádek nad Nisou triatlon Liberec
3.9.2017 Kujebike 2017 cyklistika a MTB Ústí nad Orlicí
3.9.2017 26. ročník Krakonošova přespolního běhu atletika Jablonec nad Nisou
3.9.2017 Vyzkoušej florbal florbal Brno-město
3.9.2017 Horská kola Stupno cyklistika a MTB Rokycany
3.9.2017 NGAC Nedělní tour 2017 golf Praha
3.9.2017 Dětská liga orientační sporty Tábor
4.9.2017 Běžecká škola Prahy 13 atletika Praha
4.9.2017 Jednokolky Try One ostatní Brno-město
5.9.2017 Mariánky střílí z luků lukostřelba Ostrava-město
5.9.2017 Bouldering session VII. lezení Praha
5.9.2017 Běžecká škola Prahy 22 atletika Praha
5.9.2017 RUNGO výběh atletika Olomouc
6.9.2017 Opavská míle 207 atletika Opava
6.9.2017 Běháme na pětce atletika Praha
6.9.2017 Běžecká škola Prahy 7 atletika Praha
6.9.2017 Bežecký kroužek Chomutov atletika Chomutov
7.9.2017 Podzimní náborový den tenis Trutnov
7.9.2017 Běháme na čtyřce atletika Praha
7.9.2017 Večerní běh Novou Včelnicí atletika Jindřichův Hradec
8.9.2017 Sportování pro nejmenší sportovní příprava Strakonice
8.9.2017 Hodonínský sportovní mix sport pro všechny Hodonín
8.9.2017 Kyjovský dětský sportovní koktejl 2017 sportovní příprava Hodonín
8.9.2017 Víkendový kurz in-line bruslení inline bruslení Pardubice
8.9.2017 Noční turnaj 2017 golf Praha
9.9.2017 Urban Challenge atletika Ostrava-město
9.9.2017 Den náborů na Kraví hoře 2017 sport pro všechny Brno-město
9.9.2017 Vltavotýnské vodácké slavnosti [ Mezi mosty ] vodní turistika České Budějovice
9.9.2017 Hodonínské drakobití dračí lodě Hodonín
9.9.2017 Plážový víkend volejbal a plážový volejbal Ústí nad Labem
9.9.2017 Košířský víceboj sport pro všechny Praha
9.9.2017 Kladenský maratón atletika Kladno
9.9.2017 Běh Kovohutěmi atletika Příbram
10.9.2017 WITTE Dětský Triatlon triatlon Karlovy Vary
10.9.2017 Dětská sportovní olympiáda Ledenice ostatní České Budějovice
10.9.2017 Jezdecké hobby závody jezdectví Trutnov
10.9.2017 Rynárecká Bejkovna 2017 cyklistika a MTB Pelhřimov
10.9.2017 Město na kolech (XVI. ročník) cyklistika a MTB Hradec Králové
10.9.2017 Benešovský Běžecký Festival 2017 atletika Benešov
10.9.2017 Podzimní lesní běh na Lhotách atletika Semily
11.9.2017 Fotbalová abeceda fotbal Praha
11.9.2017 Běžecká škola Prahy 13 atletika Praha
11.9.2017 Jednokolky Try One ostatní Brno-město
12.9.2017 Běh štěstí a zdatnosti atletika Sokolov
12.9.2017 Běžecká škola Prahy 22 atletika Praha
12.9.2017 RUNGO výběh atletika Olomouc
13.9.2017 Běháme na pětce atletika Praha
13.9.2017 Běžecká škola Prahy 7 atletika Praha
13.9.2017 Bežecký kroužek Chomutov atletika Chomutov
14.9.2017 Děti na startu i v Českých Budějovicích sportovní příprava "Děti na startu" České Budějovice
14.9.2017 LOKAL BLOK (sportovní den) sport pro všechny Praha
14.9.2017 Běháme na čtyřce atletika Praha
15.9.2017 Běh kolem radotínského biotopu atletika Praha
15.9.2017 Podzimní běh Bažantnicí Duchcov (33. ročník) atletika Teplice
16.9.2017 Florbal Open Air 2017 florbal Praha
16.9.2017 Běh Moravským krasem atletika Blansko
16.9.2017 Babinského sobota s netradičními sporty ostatní Litoměřice
16.9.2017 Mělnický festival sportu 2017 sport pro všechny Mělník
16.9.2017 Vrbenská 50 turistika Bruntál
16.9.2017 Běh rodným krajem Emila Zátopka atletika Nový Jičín
17.9.2017 Běh Kolem Tří rybníků atletika Karlovy Vary
17.9.2017 O Pohár Městské části Praha-Libuš cyklistika a MTB Praha
17.9.2017 NGAC Nedělní tour 2017 golf Praha
17.9.2017 Půlmaraton Český ráj atletika Semily
18.9.2017 Běh přes Desenské kopce atletika Jablonec nad Nisou
18.9.2017 Běžecká škola Prahy 13 atletika Praha
18.9.2017 Jednokolky Try One ostatní Brno-město
19.9.2017 Sportovní dětský den (zumba a karneval pro děti) sport pro všechny České Budějovice
19.9.2017 Běžecká škola Prahy 22 atletika Praha
19.9.2017 RUNGO výběh atletika Olomouc
20.9.2017 Lipenská koloběžka (8. ročník štafety) koloběh Přerov
20.9.2017 42. ročník Beskydského azimutu v orientačním běhu orientační sporty Frýdek-Místek
20.9.2017 Běháme na pětce atletika Praha
20.9.2017 Běžecká škola Prahy 7 atletika Praha
20.9.2017 Bežecký kroužek Chomutov atletika Chomutov
21.9.2017 Běh Folimankou atletika Praha
21.9.2017 Běháme na čtyřce atletika Praha
22.9.2017 Kdo sportuje, nezlobí sport pro všechny Strakonice
22.9.2017 Víkendový kurz in-line bruslení inline bruslení Pardubice
22.9.2017 Noční turnaj 2017 golf Praha
23.9.2017 Cyklomaraton "Mezi vinohrady" cyklistika a MTB Břeclav
23.9.2017 Na nejvyšší vrchol Tepelské vrchoviny Podhorní vrch turistika Cheb
23.9.2017 Podhůřím Orlických hor cyklistika a MTB Pardubice
23.9.2017 Všichni na koně!!! jezdectví Karviná
23.9.2017 Cvilínské schody atletika Bruntál
23.9.2017 Stolní tenis dětem stolní tenis Karviná
23.9.2017 Stěžerské Šlapačky 2017 ostatní Hradec Králové
23.9.2017 Beachvolejbalový turnaj volejbal a plážový volejbal Plzeň-město
23.9.2017 Sokolení 2017 - Kerhartice ostatní Ústí nad Orlicí
23.9.2017 Hornolhotský biatlon biatlon Blansko
23.9.2017 Pojď hrát hokej lední hokej Chrudim
24.9.2017 Hledá se vítěz - finále cyklistika a MTB Ústí nad Orlicí
24.9.2017 Horská časovka cyklistika a MTB Ústí nad Orlicí
24.9.2017 Bernartický cyklokros cyklistika a MTB Písek
24.9.2017 VC XC Hrabenov – Memoriál Mirka Homoly cyklistika a MTB Šumperk
24.9.2017 Hledá se vítěz (finále) cyklistika a MTB Ústí nad Orlicí
24.9.2017 2. ročník CRAFT RunFest atletika Ostrava-město
25.9.2017 Parky v pohybu rekreační sport Olomouc
25.9.2017 Pétanque - Sport pro všechny generace pétanque Kolín
25.9.2017 Běžecká škola Prahy 13 atletika Praha
25.9.2017 Jednokolky Try One ostatní Brno-město
26.9.2017 Tancuj! tanec Nový Jičín
26.9.2017 Běžecká škola Prahy 22 atletika Praha
26.9.2017 RUNGO výběh atletika Olomouc
27.9.2017 Li-ning Czech Badminton Open badminton Brno-město
27.9.2017 Olympijský den na Hukvaldech sport pro všechny Frýdek-Místek
27.9.2017 Sportovní den ,,ESKÁČKA“ sport pro všechny Jihlava
27.9.2017 Přespolní běh atletika Ostrava-město
27.9.2017 Velvarské cyklohrátky inline bruslení Kladno
27.9.2017 Sportujeme na Kváďáku rekreační sport Děčín
27.9.2017 Škola boxu box Ostrava-město
27.9.2017 Běháme na pětce atletika Praha
27.9.2017 Běžecká škola Prahy 7 atletika Praha
27.9.2017 Bežecký kroužek Chomutov atletika Chomutov
28.9.2017 Běh novojičínskym parkem 11.ročník atletika Nový Jičín
28.9.2017 Běh na Emu atletika Ostrava-město
28.9.2017 Svatováclavský Texas dvojic golf Plzeň-jih
28.9.2017 Den pohybu a zdraví sport pro všechny Benešov
28.9.2017 Podzimní běh Železnorudskem – Debrnické okruhy atletika Klatovy
28.9.2017 Bee Ball Day baseball a softball České Budějovice
28.9.2017 Bee Ball Day baseball a softball Brno-město
28.9.2017 Bee Ball Day baseball a softball Beroun
28.9.2017 Svatováclavské hraní tenis Rakovník
28.9.2017 Parním vlakem za orienťákem orientační sporty Prostějov
28.9.2017 Podzimní atletický Jindřicháč atletika Jindřichův Hradec
28.9.2017 Bee Ball Day baseball a softball Ústí nad Orlicí
28.9.2017 BĚH TŘÍ ŘEK rekreační sport Jičín
28.9.2017 Lyžařský kros Hajná Hora atletika Prachatice
28.9.2017 Dětská liga orientační sporty Tábor
28.9.2017 Florbal je hlavně zábava! florbal Praha
28.9.2017 Běháme na čtyřce atletika Praha
29.9.2017 Turnaj dětí pojď si skusit judo judo Karviná
29.9.2017 memoriál Václava Boháče - XXXVIII.ročník jezdectví Kolín
29.9.2017 Sportujeme rádi atletika Děčín
29.9.2017 Festival dračích lodí Znojmo 2017 dračí lodě Znojmo
29.9.2017 TĚLO SE UTKÁVÁ SRDCE SE POTKÁVÁ házená Karviná
29.9.2017 Atletický čtyřboj v Hošťálkovicích atletika Ostrava-město
29.9.2017 workshop děti rodičům extrémní sporty Sokolov
30.9.2017 International DAITÓ RYU CUP Pardubice judo Pardubice
30.9.2017 Hanseeno cup cyklistika a MTB Frýdek-Místek
30.9.2017 Cyklozávod Humpolecká 50 / otevřené mistrovství Kraje Vysočina v MTB maratonu cyklistika a MTB Pelhřimov
30.9.2017 2HRADY 2017 atletika Jičín
30.9.2017 Dětský EXTRÉM RACE atletika Přerov
30.9.2017 EXTRÉM RACE atletika Přerov
30.9.2017 Cyklozávod Humpolecká 50 / otevřené mistrovství Kraje Vysočina v MTB maratonu cyklistika a MTB Pelhřimov
Říjen
1.10.2017 Kutilka v pohybu 2017 sport pro všechny Kolín
1.10.2017 45. ročník Lesního běhu atletika Jablonec nad Nisou
1.10.2017 NGAC Nedělní tour 2017 golf Praha
1.10.2017 Náborové soustředění v tenise na vozíku handicapovaní sportovci Břeclav
3.10.2017 Bouldering session VIII. lezení Praha
4.10.2017 Plavecká soutěž měst 2017 plavecké sporty Beroun
5.10.2017 Běh kolem Džbánu atletika Praha
5.10.2017 Večerní běh Táborem atletika Tábor
6.10.2017 Víkendový kurz in-line bruslení inline bruslení Pardubice
7.10.2017 41. ročník Pochodu slováckými vinohrady turistika Hodonín
7.10.2017 Běh města Pelhřimova atletika Pelhřimov
7.10.2017 Z Rudického propadání bez váhání… turistika Blansko
7.10.2017 Telnický lesní běh atletika Ústí nad Labem
7.10.2017 Zamykání Bečvy – Valašský Čochtan vodní turistika Vsetín
7.10.2017 Atletický trojboj atletika Cheb
7.10.2017 Třemošenská 50 turistika Plzeň-sever
7.10.2017 Běh okolo Kuřidla 2017 atletika Strakonice
7.10.2017 Downriver biatlon vodní turistika Pardubice
7.10.2017 Běh na 2 míle atletika Zlín
8.10.2017 Borský kros 2017 atletika Náchod
8.10.2017 Šestajovická Šestka atletika Praha-východ
8.10.2017 Maraton Hradec Králové atletika Hradec Králové
13.10.2017 24 hodin stolního hokeje stolní hokej Most
13.10.2017 Noční turnaj 2017 golf Praha
14.10.2017 Vodňanský kapr orientační sporty Strakonice
14.10.2017 Vavřinecký potok 2017 (39. ročník) vodní turistika Kolín
14.10.2017 Za malínským křenem turistika Kutná Hora
14.10.2017 Otavský pohár vodní turistika Písek
14.10.2017 Přes slavkovský lesík orientační sporty Opava
14.10.2017 Á hop – teamgymový závod trampolína skoky na trampolíně Praha
14.10.2017 České Kimle 2017 frisbee Chrudim
14.10.2017 Běh kolem Hejtmanu atletika Jindřichův Hradec
14.10.2017 Máchův běh atletika Litoměřice
14.10.2017 Velká pardubická Cross Country atletika Pardubice
14.10.2017 Novojičínský O-Cup florbal Nový Jičín
15.10.2017 Rio Botič vodní turistika Praha
15.10.2017 Běh zámeckým parkem atletika Chomutov
15.10.2017 NGAC Nedělní tour 2017 golf Praha
16.10.2017 Chřibský maratón (45. ročník) atletika Kroměříž
20.10.2017 Slowpitch 2017 baseball Třebíč
20.10.2017 Běh Heulosem – Memoriál Jiřího Šmrhy atletika Jihlava
21.10.2017 60. ročník silničního běhu Hronov – Náchod atletika Náchod
21.10.2017 Memoriál Jaroslava Starého plavecké sporty Blansko
21.10.2017 MandavaRun atletika Děčín
22.10.2017 Velká cena Monaka atletika Chrudim
27.10.2017 Velká cena Prahy - MMČR v týmovém jachtingu dospělých jachting a windsurfing Praha
27.10.2017 Noční turnaj 2017 golf Praha
28.10.2017 2 .podzimní přespoláček a čtyřboj pohybových dovedností atletika Domažlice
28.10.2017 Běh okolo jezera Most atletika Most
28.10.2017 Týnišťská desítka atletika Rychnov nad Kněžnou
28.10.2017 Jesenický opičák lezení Jeseník
28.10.2017 Dětská liga orientační sporty Tábor
29.10.2017 NGAC Nedělní tour 2017 golf Praha
Listopad
3.11.2017 O krále Prahy - MMČR v týmovém jachtingu dětí a mládeže jachting a windsurfing Praha
3.11.2017 Noční pochod na Milešovku – Memoriál Hanky Vocáskové turistika Ústí nad Labem
4.11.2017 Běh na 2 míle atletika Zlín
4.11.2017 Memoriál MUDr. Josefa Podmolíka atletika Zlín
4.11.2017 Velká cena města Ústí nad Orlicí karate Ústí nad Orlicí
4.11.2017 Podzimní běh Olympu – Pohár Pražských Běžeckých Nadějí 2017 atletika Praha
4.11.2017 Hornická desítka atletika Frýdek-Místek
5.11.2017 Běh kolem Doubravky (73. ročník) atletika Teplice
7.11.2017 Bouldering session IX. lezení Praha
11.11.2017 Víkend pro stolní tenis pod patronací Marie Hrachové stolní tenis Ostrava-město
12.11.2017 84. Velká kunratická atletika Praha
17.11.2017 Běh 17. listopadu atletika Praha
17.11.2017 Běh městem Hradec Králové atletika Hradec Králové
18.11.2017 Za posledním puchýřem turistika Vyškov
18.11.2017 Vyškovský Mikulášský běh – Memoriál Milana Dvořáka atletika Vyškov
25.11.2017 Stanion Cup fotbal Kroměříž
25.11.2017 Galaboxing box Bruntál
26.11.2017 Podzimní běh lyžařů atletika Praha-východ
Prosinec
2.12.2017 Mikulášský běh 2017 atletika Pardubice
2.12.2017 Běh na 2 míle atletika Zlín
3.12.2017 Mikulášský běh do pohádkového lesa atletika Tábor
3.12.2017 Malá cena Velké Verandy atletika Ústí nad Orlicí
3.12.2017 Předvánoční hecboj dvojic pro veřejnost ostatní Tábor
3.12.2017 72. ročník Mikulášského běhu na Bradech atletika Jičín
5.12.2017 Pražský opičák lezení Praha
5.12.2017 Pražský opičák 2017 lezení Praha
5.12.2017 Bouldering session X. lezení Praha
6.12.2017 Mikulášské sportování sport pro všechny Břeclav
7.12.2017 Mikulášská laťka atletika Tábor
8.12.2017 Vánoční turnaj dětí ve florbale florbal Jindřichův Hradec
9.12.2017 Házená s mikulášem házená Nový Jičín
9.12.2017 Vánoční turnaj 2017 sportovní gymnastika Trutnov
13.12.2017 Vyzkoušej si florbal jinak florbal Plzeň-město
13.12.2017 Plavecké závody základních škol plavecké sporty Jindřichův Hradec
15.12.2017 Talent Cup (11. ročník) šachy Frýdek-Místek
16.12.2017 Den sportovišť města Brna 2017 sport pro všechny Brno-město
16.12.2017 Dětská liga orientační sporty Tábor
17.12.2017 Vánoční pohár talentů 2017 karate Ústí nad Labem
17.12.2017 Vánoční Magnus cup orientační sporty Brno-město
19.12.2017 School Match 2017 florbal Praha
21.12.2017 Vánoční cena se soutěží Plave celá rodina plavecké sporty Strakonice
22.12.2017 Vánoční turnaj pro příchozí stolní tenis Benešov
23.12.2017 Vánoční turnaj dětí a mládeže v šachu šachy Svitavy
26.12.2017 Slavonický víceboj ostatní Jindřichův Hradec
26.12.2017 Memoriál Alfreda Nikodéma (71. ročník) plavecké sporty Praha
27.12.2017 Vánoční fotbalový turnaj mládeže fotbal Písek
28.12.2017 Vánoční volejbalové turnaje mládeže volejbal a plážový volejbal Hradec Králové
28.12.2017 Doberský míček stolní tenis Rychnov nad Kněžnou
29.12.2017 Povánoční ptýrovská show jezdectví Mladá Boleslav
30.12.2017 Předsilvestrovský pochod Poodřím turistika Nový Jičín
30.12.2017 Kelský Biatlon biatlon Mělník
30.12.2017 Silvestrovský běh ulicemi města Soběslav atletika Tábor
31.12.2017 Silvestrovský běh 2017 (33.ročník) atletika Most
31.12.2017 Silvestrovský výstup na Mehelník turistika Písek
Květen
27.5.2018 Oblastní slet Sokolské župy Barákovy sport pro všechny Praha-východ
Sazka
ČOV

Sport v okolí je společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru. Je to největší veřejná databáze sportovních klubů a sportovišť. Pomáhá rodičům i široké veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Další partneři

ČUS

ČUS

MŠMT

Česko sportuje

Sazka Olympijský víceboj