Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím

Nábory do klubů

datum náboru název klubu adresa klubu sport
01.09.2017 - 30.09.2017 TJ Baník Stříbro Palackého , Stříbro, 34901 atletika
01.09.2017 13:00 - 29.09.2017 13:00 RFOBL Team Rychnov n. Kn. U Stadionu, Rychnov nad Kněžnou, 51601 atletika
04.09.2017 14:00 - 26.09.2017 18:00 Beskydská šachová škola z.s. Jana Čapka, 3098, Frýdek-Místek, 738 01 šachy
13.09.2017 16:30 - 13.09.2017 17:30 Beskydská šachová škola z.s. Jana Čapka, 3098, Frýdek-Místek, 738 01 šachy
04.09.2017 16:00 - 04.09.2017 17:00 ÚAMK Bikrosclub Řepy Ke Kulturnímu domu 439/14, Praha 163 00 cyklistika a MTB
11.09.2017 16:00 - 11.09.2017 17:00 ÚAMK Bikrosclub Řepy Ke Kulturnímu domu 439/14, Praha 163 00 cyklistika a MTB
18.09.2017 16:00 - 18.09.2017 17:00 ÚAMK Bikrosclub Řepy Ke Kulturnímu domu 439/14, Praha 163 00 cyklistika a MTB
25.09.2017 16:00 - 25.09.2017 17:00 ÚAMK Bikrosclub Řepy Ke Kulturnímu domu 439/14, Praha 163 00 cyklistika a MTB
04.09.2017 16:00 - 28.09.2017 20:00 Hong He Hong Jia Quan Mělník Hroznová 4030, Mělník, 27601 bojová umění
05.09.2017 15:30 - 12.09.2017 15:30 Lakros TJ Sokol Zbraslav U Lékárny 597, Praha 5 - Zbraslav, 156 00 lakros
05.09.2017 16:00 - 05.09.2017 17:00 1. FC Bělá pod Bezdězem Máchova 1110, Bělá pod Bezdězem šerm
07.09.2017 17:00 - 07.09.2017 18:00 1. FC Bělá pod Bezdězem Máchova 1110, Bělá pod Bezdězem šerm
12.09.2017 16:00 - 12.09.2017 17:00 1. FC Bělá pod Bezdězem Máchova 1110, Bělá pod Bezdězem šerm
14.09.2017 17:00 - 14.09.2017 18:00 1. FC Bělá pod Bezdězem Máchova 1110, Bělá pod Bezdězem šerm
19.09.2017 16:00 - 19.09.2017 17:00 1. FC Bělá pod Bezdězem Máchova 1110, Bělá pod Bezdězem šerm
21.09.2017 17:00 - 21.09.2017 18:00 1. FC Bělá pod Bezdězem Máchova 1110, Bělá pod Bezdězem šerm
26.09.2017 16:00 - 26.09.2017 17:00 1. FC Bělá pod Bezdězem Máchova 1110, Bělá pod Bezdězem šerm
28.09.2017 17:00 - 28.09.2017 18:00 1. FC Bělá pod Bezdězem Máchova 1110, Bělá pod Bezdězem šerm
05.09.2017 17:00 - 28.09.2017 17:00 Karate MSK Sokol Pardubice Jiráskova 29, 530 02 Pardubice karate
05.09.2017 17:00 - 05.09.2017 18:00 FBŠ Jihlava Pávov 123, Jihlava 1, 58601 florbal
06.09.2017 17:00 - 06.09.2017 18:00 FBŠ Jihlava Pávov 123, Jihlava 1, 58601 florbal
11.09.2017 17:00 - 11.09.2017 18:00 FBŠ Jihlava Pávov 123, Jihlava 1, 58601 florbal
05.09.2017 18:00 - 03.10.2017 18:00 Asia Budo Center Masarykovo nam. 183/5, 693 01 Hustopeče bojová umění
06.09.2017 15:00 - 29.09.2017 15:00 TJ Astra Zahradní město, z.s. V Korytech 157/27, Praha 10 badminton
07.09.2017 16:50 - 07.09.2017 19:00 SK VELO PRAHA Na Okruhu 395/1,Praha 4 Písnice, 142 00 cyklistika a MTB
14.09.2017 16:50 - 14.09.2017 19:00 SK VELO PRAHA Na Okruhu 395/1,Praha 4 Písnice, 142 00 cyklistika a MTB
21.09.2017 16:50 - 21.09.2017 19:00 SK VELO PRAHA Na Okruhu 395/1,Praha 4 Písnice, 142 00 cyklistika a MTB
28.09.2017 16:50 - 28.09.2017 19:00 SK VELO PRAHA Na Okruhu 395/1,Praha 4 Písnice, 142 00 cyklistika a MTB
08.09.2017 09:00 - 08.09.2017 15:00 Gymnastický a taneční klub Kyjov Kollárova 6, 697 01, Kyjov moderní gymnastika
11.09.2017 16:00 - 11.09.2017 17:00 Gymnastický a taneční klub Kyjov Kollárova 6, 697 01, Kyjov moderní gymnastika
08.09.2017 16:00 - 08.09.2017 17:00 HOCKEY CLUB HOSTIVAŘ z.s. Švehlova 1362/36, Praha 15 pozemní hokej
15.09.2017 16:00 - 15.09.2017 17:00 HOCKEY CLUB HOSTIVAŘ z.s. Švehlova 1362/36, Praha 15 pozemní hokej
22.09.2017 16:00 - 22.09.2017 17:00 HOCKEY CLUB HOSTIVAŘ z.s. Švehlova 1362/36, Praha 15 pozemní hokej
29.09.2017 16:00 - 29.09.2017 17:00 HOCKEY CLUB HOSTIVAŘ z.s. Švehlova 1362/36, Praha 15 pozemní hokej
08.09.2017 16:30 - 15.09.2017 16:30 SK Draci Brno Sokolova 2h, 619 00 Brno Komárov baseball
08.09.2017 17:00 - 08.09.2017 18:00 HBC Tygři Mladá Boleslav Purkyňova 224, Mladá Boleslav hokejbal
11.09.2017 17:00 - 11.09.2017 18:00 HBC Tygři Mladá Boleslav Purkyňova 224, Mladá Boleslav hokejbal
15.09.2017 17:00 - 15.09.2017 18:00 HBC Tygři Mladá Boleslav Purkyňova 224, Mladá Boleslav hokejbal
18.09.2017 17:00 - 18.09.2017 18:00 HBC Tygři Mladá Boleslav Purkyňova 224, Mladá Boleslav hokejbal
22.09.2017 17:00 - 22.09.2017 18:00 HBC Tygři Mladá Boleslav Purkyňova 224, Mladá Boleslav hokejbal
25.09.2017 17:00 - 25.09.2017 18:00 HBC Tygři Mladá Boleslav Purkyňova 224, Mladá Boleslav hokejbal
29.09.2017 17:00 - 29.09.2017 18:00 HBC Tygři Mladá Boleslav Purkyňova 224, Mladá Boleslav hokejbal
09.09.2017 09:00 - 12.09.2017 16:00 Expres CZ Scott Team Kolín Třebízského 358, 20802 Kolín 4 cyklistika a MTB
10.09.2017 18:00 - 10.09.2017 19:00 Ostrava Steelers Skautská 11, Ostrava-Poruba 708 00 americký fotbal
17.09.2017 18:00 - 17.09.2017 19:00 Ostrava Steelers Skautská 11, Ostrava-Poruba 708 00 americký fotbal
24.09.2017 18:00 - 24.09.2017 19:00 Ostrava Steelers Skautská 11, Ostrava-Poruba 708 00 americký fotbal
11.09.2017 - 30.09.2017 ORTHODOCKS YACHT CLUB Císařská louka, Smíchov, Prague 5, Czech Republic jachting a windsurfing
11.09.2017 15:00 - 11.09.2017 17:00 Kickbox Klub KOSAGYM Vinohradská 1789/40, Praha 2 kickbox
13.09.2017 15:00 - 13.09.2017 17:00 Kickbox Klub KOSAGYM Vinohradská 1789/40, Praha 2 kickbox
11.09.2017 15:30 - 14.09.2017 15:30 Českomoravská lyžařská a snowboardová škola, z.s. Ostravská 77, Bohumín - Pudlov, 735 51 lyžování a snowboarding
13.09.2017 15:00 - 18.09.2017 15:00 Českomoravská lyžařská a snowboardová škola, z.s. Ostravská 77, Bohumín - Pudlov, 735 51 lyžování a snowboarding
20.09.2017 15:00 - 21.09.2017 15:30 Českomoravská lyžařská a snowboardová škola, z.s. Ostravská 77, Bohumín - Pudlov, 735 51 lyžování a snowboarding
11.09.2017 15:30 - 13.09.2017 15:30 HK Chomutov Městská sportovní hala v Chomutově, Mánesova, Chomutov 430 04 házená
18.09.2017 15:30 - 20.09.2017 15:30 HK Chomutov Městská sportovní hala v Chomutově, Mánesova, Chomutov 430 04 házená
25.09.2017 15:30 - 27.09.2017 15:30 HK Chomutov Městská sportovní hala v Chomutově, Mánesova, Chomutov 430 04 házená
11.09.2017 16:00 - 11.09.2017 17:00 Děti na startu - Sportklub Kladno z.s. Amálská 2511, Kladno sportovní příprava "Děti na startu"
13.09.2017 16:00 - 13.09.2017 18:00 Děti na startu - Sportklub Kladno z.s. Amálská 2511, Kladno sportovní příprava "Děti na startu"
18.09.2017 16:00 - 18.09.2017 17:00 Děti na startu - Sportklub Kladno z.s. Amálská 2511, Kladno sportovní příprava "Děti na startu"
20.09.2017 16:00 - 20.09.2017 18:00 Děti na startu - Sportklub Kladno z.s. Amálská 2511, Kladno sportovní příprava "Děti na startu"
25.09.2017 16:00 - 25.09.2017 17:00 Děti na startu - Sportklub Kladno z.s. Amálská 2511, Kladno sportovní příprava "Děti na startu"
27.09.2017 16:00 - 27.09.2017 18:00 Děti na startu - Sportklub Kladno z.s. Amálská 2511, Kladno sportovní příprava "Děti na startu"
11.09.2017 16:00 - 11.09.2017 18:00 Šachový klub QCC České Budějovice, z.s. Dr.Tůmy 1601/5, České Budějovice 3, 37001 šachy
18.09.2017 16:00 - 18.09.2017 18:00 Šachový klub QCC České Budějovice, z.s. Dr.Tůmy 1601/5, České Budějovice 3, 37001 šachy
25.09.2017 16:00 - 25.09.2017 18:00 Šachový klub QCC České Budějovice, z.s. Dr.Tůmy 1601/5, České Budějovice 3, 37001 šachy
11.09.2017 16:00 - 11.09.2017 18:00 TJ Spartak Přerov Bezručova 4, Přerov, 750 02 rychlostní kanoistika
14.09.2017 16:00 - 14.09.2017 18:00 TJ Spartak Přerov Bezručova 4, Přerov, 750 02 rychlostní kanoistika
18.09.2017 16:00 - 18.09.2017 18:00 TJ Spartak Přerov Bezručova 4, Přerov, 750 02 rychlostní kanoistika
21.09.2017 16:00 - 21.09.2017 18:00 TJ Spartak Přerov Bezručova 4, Přerov, 750 02 rychlostní kanoistika
25.09.2017 16:00 - 25.09.2017 18:00 TJ Spartak Přerov Bezručova 4, Přerov, 750 02 rychlostní kanoistika
28.09.2017 16:00 - 28.09.2017 18:00 TJ Spartak Přerov Bezručova 4, Přerov, 750 02 rychlostní kanoistika
11.09.2017 16:00 - 07.09.2017 18:00 Nidoshinkan Dojo, z.s. Čichnova 23a, Brno - Komín, 62400 bojové sporty
11.09.2017 17:00 - 04.10.2017 Maple Pool Club Ohrazenická 281, Pardubice 53009 billiard
11.09.2017 17:00 - 11.09.2017 18:00 DFS Krkonošský Horálek Vančurova 378, Vrchlabí, 54301 tanec
18.09.2017 17:00 - 18.09.2017 18:00 DFS Krkonošský Horálek Vančurova 378, Vrchlabí, 54301 tanec
25.09.2017 17:00 - 25.09.2017 18:00 DFS Krkonošský Horálek Vančurova 378, Vrchlabí, 54301 tanec
11.09.2017 20:00 - 09.10.2017 20:00 Brno Alligators Neužilova 201/35, Brno, Bohunice americký fotbal
12.09.2017 - 19.09.2017 ATLETIKA Prachatice Prachatice, Městský stadion, U Stadionu 261, 383 01 atletika
26.09.2017 - 05.09.2017 ATLETIKA Prachatice Prachatice, Městský stadion, U Stadionu 261, 383 01 atletika
12.09.2017 15:00 - 12.09.2017 18:00 3SB – Sokol České Budějovice České Budějovice frisbee
12.09.2017 15:30 - 14.09.2017 16:00 Taneční skupina Coralina Jiráskova 29, Pardubice, 53002 mažoretky
19.09.2017 15:30 - 21.09.2017 16:00 Taneční skupina Coralina Jiráskova 29, Pardubice, 53002 mažoretky
12.09.2017 15:30 - 10.04.2018 17:00 HC Příbram, z.s. Legionářů 378, 261 01 Příbram lední hokej
12.09.2017 16:30 - 14.09.2017 16:30 Sokol Kobylisy II. Svatovítská 3, Praha 6, 160 00 házená
19.09.2017 16:30 - 21.09.2017 16:30 Sokol Kobylisy II. Svatovítská 3, Praha 6, 160 00 házená
12.09.2017 17:00 - 26.10.2017 21:00 TAEHAN PRAHA - klub korejských bojových umění, o.s. Rytířova 778/5, Praha 4 - Kamýk, 14300 taekwondo WTF
12.09.2017 17:00 - 14.09.2017 17:00 TJ Sokol Kbely Železnobrodská 961/4A pozemní hokej
19.09.2017 17:00 - 21.09.2017 17:00 TJ Sokol Kbely Železnobrodská 961/4A pozemní hokej
26.09.2017 17:00 - 28.09.2017 17:00 TJ Sokol Kbely Železnobrodská 961/4A pozemní hokej
13.09.2017 15:50 - 30.09.2017 Plavecký oddíl TJ Spartak Třebíč manž. Curieových 1112, Třebíč, 674 01 plavecké sporty
14.09.2017 15:00 - 14.09.2017 18:00 TJ Sokol Královské Vinohrady Polská 2400/1, Praha 2, 12000 florbal
21.09.2017 15:00 - 21.09.2017 18:00 TJ Sokol Královské Vinohrady Polská 2400/1, Praha 2, 12000 florbal
28.09.2017 15:00 - 28.09.2017 18:00 TJ Sokol Královské Vinohrady Polská 2400/1, Praha 2, 12000 florbal
17.09.2017 16:00 - 17.09.2017 16:00 Badminton VK Aš Sportovní hala Aš, Gustava Geipela 11,35201 badminton
19.09.2017 17:00 - 19.09.2017 18:00 TJ Lokomotiva Teplice, z.s. oddíl běžeckého lyžování hřiště ZŠ Bílá cesta (do odvolání), jinak ZŠ Buzulucká běžecké lyžování
21.09.2017 17:00 - 21.09.2017 18:00 TJ Lokomotiva Teplice, z.s. oddíl běžeckého lyžování hřiště ZŠ Bílá cesta (do odvolání), jinak ZŠ Buzulucká běžecké lyžování
26.09.2017 17:00 - 26.09.2017 18:00 TJ Lokomotiva Teplice, z.s. oddíl běžeckého lyžování hřiště ZŠ Bílá cesta (do odvolání), jinak ZŠ Buzulucká běžecké lyžování
20.09.2017 16:00 - 21.09.2017 16:00 SC Pigs Trhové Sviny Trocnovská 797, Trhové Sviny, 374 01 softball
27.09.2017 16:00 - 28.09.2017 10:00 SC Pigs Trhové Sviny Trocnovská 797, Trhové Sviny, 374 01 softball
24.09.2017 10:00 - 24.09.2017 12:00 HC Roudnice nad Labem Třída T.G.Masaryka 2498,41301 Roudnice nad Labem lední hokej
26.09.2017 16:00 - 26.09.2017 17:00 Akademie Minigolfu Českomoravská 2345/17 minigolf
26.09.2017 16:30 - 26.09.2017 17:30 UP Olomouc - oddíl vodního póla Legionářská 11, Olomouc, Česká republika vodní pólo
Sazka
ČOV

Sport v okolí je společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru. Je to největší veřejná databáze sportovních klubů a sportovišť. Pomáhá rodičům i široké veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Další partneři

ČUS

ČUS

MŠMT

Česko sportuje

Sazka Olympijský víceboj