Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím

Registrace sportovních akcí


Sport v okolí je nejen největší veřejnou databází sportovních klubů, ale i sportovních akcí. Mohou je zde zapsat jak registrované kluby, tak i jednotliví organizátoři. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a Vaše událost se následně objeví v kalendáři a na mapě, kde lze vyhledávat podle polohy i sportu.

Informace o akci

Maximální délka textu je 400 znaků.

* povinné pole

Po úspěšné registraci akce můžete údaje editovat přímo na webových stránkách www.sportvokoli.cz v příslušné kartě akce. Každá změna se projeví vždy po ověření a schválení administrátorem.

Budeme rádi, pokud i z Vaší strany získáme jakékoli ohlasy a připomínky, které nám pomohou systém vylepšit pro další užití. Dotazy a náměty pište na sportoviste@olympic.cz.

Sazka
ČOV

Sport v okolí je společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru. Je to největší veřejná databáze sportovních klubů a sportovišť. Pomáhá rodičům i široké veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Další partneři

ČUS

ČUS

MŠMT

Česko sportuje

Sazka Olympijský víceboj