Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím

Foot Darts. Kombinace fotbalu a šipek je novým herním hitem


​Výzva pro šikovné nohy. A také možnost jak skvěle zabavit malé i velké fotbalisty, kteří kromě toho natrénují techniku kopů. To je v kostce vynalézavá kombinace fotbalu a šipek.

Foot Darts – tak zní originální název hry, která je nejnovějším sportovním „crossoverem“. Foot Pool kombinující fotbal s kulečníkem tu už nějakou dobu je a zavítal i do řady dětských heren. Foot Golf zase kombinuje kopací techniku s golfovými jamkami velikosti XXL a také je už v Česku poměrně známý. Ale Foot Darts?

Foot Darts se objevil v létě roku 2016, kdy touto skvělou kombinací fotbalu a šipek osvěžila britská společnost Foot Sports UK indoorový sportovní festival s tématikou fotbalového zábavního parku.

Ale dost řečí, podívejte se sami na hru, která má potenciál nejen pobavit, ale i pomoci ve fotbalovém tréninku a možná i ve výchově nového Ronalda. Posílejte prostě míče ze speciálního materiálu do terče na ta správná místa podle pravidel šipek.

CzechTeam

Další novinky

Sazka
ČOV

Sport v okolí je společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru. Je to největší veřejná databáze sportovních klubů a sportovišť. Pomáhá rodičům i široké veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Další partneři

ČUS

ČUS

MŠMT

Česko sportuje

Sazka Olympijský víceboj