Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím

Na lišku a kachny. Využijte závěje sněhu ke hře


​Budete husou, nebo se stanete prohnanou liškou? Vyzkoušejte si zimní verzi populární hry na honěnou, ke které potřebujete jediné – spoustu sněhu!

Příroda je sama o sobě tělocvičnou, ale když nám navíc poskytne závěje sněhu, byla by škoda toho nevyužít. Zapojte děti do her, které jsou doménou zimního období. Rozpohybujte je!

Vyzkoušejte třeba hru na lišku a kachny.

Ve sněhu vyšlapejte velký kruh, kvůli pravidelnému poloměru si můžete pomoci provázkem. V kruhu následně vyšlapejte další cestičky – rozdělte jej na osminy.

A hra může začít!

Všichni hráči se mohou pohybovat pouze po cestičkách, v rámci ztížení se nesmí vracet, to znamená, že vždy musí dokončit cestu na nejbližší „křižovatku“. Liška je lovcem a pronásleduje kachny, pokud kachnu chytne, ta se stává liškou.

Je to jednoduché a je to zábavné. Vyzkoušejte to.

CzechTeam

Další novinky

Sazka
ČOV

Sport v okolí je společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru. Je to největší veřejná databáze sportovních klubů a sportovišť. Pomáhá rodičům i široké veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Další partneři

ČUS

ČUS

MŠMT

Česko sportuje

Sazka Olympijský víceboj