Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím

Sníh, počasí, sjezdovky i lyžařské školičky. To je zimní zpravodajství Sportu v okolí


​Připravte se na další nadílku sněhu! Kdy a kde? Sledujte sněhové zpravodajství Sportu v okolí, pak se všechno dozvíte právě včas. Nabízíme totiž ty nejaktuálnější informace z českých lyžařských středisek.

Rokytnice nad Jizerou – 90 centimetrů sněhu.

Zadov – 70 centimetrů sněhu.

Pec pod Sněžkou – 110 centimetrů sněhu.

Zajímá vás, jak to vypadá v dalších lyžařských střediscích? Sport v okolí vám každý den nabízí nejaktuálnější stav sněhové pokrývky v českých resortech. K tomu on-line webové kamery jednotlivých středisek, panoramatické mapy sjezdovek a kompletní informace o službách, trasách a otevíracích dobách.

Díky speciálnímu zimnímu zpravodajství Sportu v okolí máte každý den informace ze 106 míst. U každého z nich objevíte stav sněhové pokrývky, teplotu, základní dopravní info, mapu, možnosti občerstvení a hlavně tip na místní lyžařské půjčovny a školičky pro malé děti.

Mrazivé počasí opustí podle meteorologů Česko, ale místo něj přijde už ve čtvrtek silné sněžení, které bude na horách znamenat až 50 centimetrů čerstvého sněhu. To samozřejmě znamená spoustu možných komplikací, ale také skvělou zprávu pro ty, kteří se chystají na lyže.

CzechTeam

Další novinky

Sazka
ČOV

Sport v okolí je společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru. Je to největší veřejná databáze sportovních klubů a sportovišť. Pomáhá rodičům i široké veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Další partneři

ČUS

ČUS

MŠMT

Česko sportuje

Sazka Olympijský víceboj