Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím

​Vzhůru na Kohútku! Na Valašsku se děkuje horám


Silvestr na horách bude parádní. Dostatek sněhu, chladno a jasná slunečná obloha. A za to je třeba poděkovat. Vydejte se proto i s dětmi na Silvestrovskou vycházku – Poděkování horám.

Start je o silvestrovské sobotě v Novém Hrozenkově – Vranče mezi půl devátou a devátou.

Cílovou destinací je chata Javorka na Kohútce. Tam by se účastníci měli dostat před polednem.

Půjde již o 40. ročník populárního valašského výšlapu známého jako Silvestrovská vycházka - Poděkování horám a vybrat si můžete mezi trasami dlouhými 10 a 15 kilometrů.

Pokud to dobře logisticky naplánujete, můžete poděkování horám za jejich přízeň spojit s pobytem ve skicentru Kohútka, jehož sjezdovky se nacházejí v nadmořské výšce 715-913 metrů a kromě stylového horského hotelu nabídnou i půjčovnu lyží a otestovat můžete také tamní běžecké stopy.

Závěr roku patří už tradičně pěší turistice po celé republice. Stoupá se na vrcholy, na rozhledny i poutní místa. Probuďte v dětech lásku k přírodě a chůzi a máte vyhráno. Sport v okolí nabízí nejobsáhlejší databázi sportovních akcí, takže svůj cíl si jistě najdete.

CzechTeam

Další novinky

Sazka
ČOV

Sport v okolí je společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru. Je to největší veřejná databáze sportovních klubů a sportovišť. Pomáhá rodičům i široké veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Další partneři

ČUS

ČUS

MŠMT

Česko sportuje

Sazka Olympijský víceboj