Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím

Vyhledávání​Jak na kolo s těmi nejmenšími dětmi?

​Jak na kolo s těmi nejmenšími dětmi?

K cyklistice můžete vést děti už od narození. Díky croozerům, vozíkům za kolo, a cyklosedačkám se společně projede celá rodina. A to i taková, která má různě staré děti.

​V Sušici vyrůstají malí hokejoví talenti

​V Sušici vyrůstají malí hokejoví talenti

Ledová plocha zimního stadionu Sušice patří od pondělí do pátku malým hokejistům a hokejistkám. Barvy místního hokejového oddílu nosí asi 200 hráčů, více než polovina členů je v mládežnickém věku.

​„Kin-ball nás prostě baví!“ zní z Pardubic

​„Kin-ball nás prostě baví!“ zní z Pardubic

Tři týmy, 12 hráčů, lehký míč o průměru 122 cm, hřiště o velikosti 20x20 metrů. Černé, modré a bílé dresy. To jsou základní parametry kin-ballového zápasu. A jaký je hlavní cíl? Odehrát velký balon tak, aby ho tým na příjmu nechytl a míč se dotkl…

​TOP 5 maratonů v unikátním prostředí

​TOP 5 maratonů v unikátním prostředí

Boston, Paříž, Tokio. Tyto a spousta jiných světových metropolí každoročně hostí maratony, které sledují miliony lidí. Jeden takový vypukne už za dva týdny v Praze. Maratony se však pořádají nejen ve městech, ale i v nádherných přírodních scenériích.

Sazka
ČOV

Sport v okolí je společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru. Je to největší veřejná databáze sportovních klubů a sportovišť. Pomáhá rodičům i široké veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Další partneři

ČUS

ČUS

MŠMT

Česko sportuje

Sazka Olympijský víceboj