Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím

VyhledáváníDiscgolf - sport pro každého a nejen na víkend

Discgolf - sport pro každého a nejen na víkend

​Tento relativně nový sport vznikl v USA v 70. letech a stále získává na větší popularitě. Jedná se o nenáročný sport pro celou rodinu, ke kterému potřebujete prakticky jen disk.

Pozemnímu hokeji se daří i v České republice, přijďte si zahrát

Pozemnímu hokeji se daří i v České republice, přijďte si zahrát

Už v pátek začne v Amsterodamu festival pozemního hokeje v podobě mistrovství Evropy elitní divize A. Po dlouhých osmnácti letech se tam představí i česká ženská reprezentace. A to je důkaz, že pozemnímu hokeji se v Česku daří. Proč ho tedy nezkusit?

Křivoklátské okruhy. Z osmi možností si vybere každý

Křivoklátské okruhy. Z osmi možností si vybere každý

Křivoklátsko - to je ráj pro všechny milovníky silniční cyklistiky. Právě pro ně je tu připraveno hned osm značených okruhů a plusem je oblíbená vrchařská soutěž, ve které se můžete poměřit i se zajímavými jmény české cyklistiky.

Ve Vítkovicích se rodí atletické hvězdy. Mají už svou školku

Ve Vítkovicích se rodí atletické hvězdy. Mají už svou školku

Barboře Špotákové stačilo k druhému titulu mistryně světa poslat oštěp do vzdálenosti 66,76 metru, přičemž její téměř devět let starý světový rekord činí dokonce 72,28 metru. Jak daleko byste hodili oštěp vy? Vyzkoušejte to třeba v atletickém klubu…

Sazka
ČOV

Sport v okolí je společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru. Je to největší veřejná databáze sportovních klubů a sportovišť. Pomáhá rodičům i široké veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Další partneři

ČUS

ČUS

MŠMT

Česko sportuje

Sazka Olympijský víceboj