V době karanténních opatření vlády České republiky jsou sportovní akce až do odvolání zrušeny nebo přesunuty na jiné termíny. Bližší informace vám poskytne vždy pořadatel dané akce. Omlouváme se, že informace o konání sportovních akcí během karanténních časů mohou být nepřesné. Děkujeme za pochopení.

3. kolo TOMKET Pražského MTB poháru

Sport(y):
Cyklistika a MTB
Místo konání:
K Beckovu, Klíčany 250 69

naplánovat trasu
Web:
prahamtb.cz
Další informace:
Velmi atraktivní okruh po travnatých, lesních cestách, délka okruhu cca 4km. Na okruhu jsou uměle vytvořené technické pasáže, prudké výjezdy, technické sjezdy a několik singltreků. Okruh je velmi atraktivní i pro diváka! Pro malé děti a dětské kategorie je kruh zkrácen a obtížnost je přizpůsobena jejich věku.

Propozice a přihlášky zde: http://prahamtb.cz/wp-content/uploads/2013/03/Pra%C5%BEsk%C3%BD-MTB-poh%C3%A1r-2019_3_kolo_-Beckov.pdf
Datum:
01. 05. 2019
Věková kategorie:
děti i dospělí
Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner