V době karanténních opatření vlády České republiky jsou sportovní akce až do odvolání zrušeny nebo přesunuty na jiné termíny. Bližší informace vám poskytne vždy pořadatel dané akce. Omlouváme se, že informace o konání sportovních akcí během karanténních časů mohou být nepřesné. Děkujeme za pochopení.

Aqualand Moravia - roztančené léto

Sport(y):
plavecké sporty
Místo konání:
Aqualand Moravia, Pasohlávky 110, Pasohlávky 691 22

naplánovat trasu
Web:
www.aqualand-moravia.cz
Další informace:
Letos chystáme Roztančené léto, tak neváhejte a přijďte si ho parádně užít. Léto startujeme 15.června Openingem s Rádiem Impuls a bavit se můžete až do 1. září. Aqualand Moravia letos slaví 6. narozeniny. A aby byla šestka symbolická po celé léto, mají nově děti mladší 6 let vstup do Aqualandu zdarma! Tak nepropásněte příležitost, vezměte děti a užijte si den plný zážitků. Vstupenky můžete samozřejmě zakoupit přímo na našich pokladnách nebo na eshopu, kde jsme letos poprvé spustili letní předprodej vstupenek.

Zažijte nekončící adrenalin a zábavu na našich atrakcích. Během léta se můžete těšit na 20 tobogánů a skluzavek a 12 bazénů. Na své si určitě přijdou malí i velcí, milovníci relaxu i dobrodružství. V provozu bude například oblíbené vlnobití, dětský Baby Lake pool a také naše adrenalinové unikáty, kolosální Abyss a Boomerango.

Více informací zde: http://www.aqualand-moravia.cz/

Datum:
15. 06. 2019 - 01. 09. 2019
Startovné:
dle aktuálního ceníku na webu (děti do 6 let zdarma)
Věková kategorie:
děti i dospělí
Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner