V době karanténních opatření vlády České republiky jsou sportovní akce až do odvolání zrušeny nebo přesunuty na jiné termíny. Bližší informace vám poskytne vždy pořadatel dané akce. Omlouváme se, že informace o konání sportovních akcí během karanténních časů mohou být nepřesné. Děkujeme za pochopení.

běh kolem světa

Sport(y):
Běh
Místo konání:
sportovní hala tj jiskra třeboň, Lázeňská 1005, Třeboň 379 01

naplánovat trasu
Web:
www.behkolemsveta.cz
Další informace:
rovinný kros náročný terénem nikoliv převýšením. asfalt, louka posečená i neposečená, hlína, bláto, šotolina, udupaný písek, kaluže, v lesních úsecích nebezpečné kořeny! převýšení 16 metrů. závod začíná hromadným startem na začátku naučné stezky u závory do parku, prvních zhruba 900 metrů se běží po široké asfaltové komunikaci (ulice u světa a světská hráz) za vodicím autem městské policie. poté se odbočuje vpravo na hráz rybníka svět, kde se běží po pískové pěšině a dále kolem rybníka svět. závod končí v místě startu. měření čipové.
Datum:
05. 09. 2020 15:00 - 18:00
Startovné:
on-line 300,- czk, na místě 400,- czk
Věková kategorie:
ženy, muži
Sdílet akci

Akce se koná pod záštitou projektu

Česko sportuje
Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner