V době karanténních opatření vlády České republiky jsou sportovní akce až do odvolání zrušeny nebo přesunuty na jiné termíny. Bližší informace vám poskytne vždy pořadatel dané akce. Omlouváme se, že informace o konání sportovních akcí během karanténních časů mohou být nepřesné. Děkujeme za pochopení.

Běžíme proti Demenci - Kolín 9/12

Sport(y):
Běh
Místo konání:
Lesopark BORKY, Kolín 280 02

naplánovat trasu
Web:
www.rozbehamecesko.cz
Další informace:
V roce 2019 BĚŽÍME PROTI DEMENCI. Od května do října se rozběhneme ve 12 Středočeských městech. Pojďte si užít sportovní události určené pro každého – ostřílené borce, občasné běžce i naprosté nesportovce.

Začínáme v 17:45 rozcvičkou a od 18:00 běžíme/jdeme krásnou 3-5 kilometrovou trasou.

Popis trasy Kolín:
Start a cíl běhu u cyklostezky za lávkou Kolín, viz. https://mapy.cz/s/3rkaa, trasa dále vede po cyklostezce podél Labe a dále NS Borky kolem atletického stadionu zpět ke startu.

Výtěžkem akce podpoříme rodiny pečující o blízkého s Alzheimerovou nemocí. V rámci běhů bude možné si změřit tlak, zjistit hladinu cukru, otestovat běžecké boty On Running CZ & SK

Registrace na běhy probíhá na místě, vhozením startovného 100Kč do zapečetěné kasičky. V cíli získáte dřevěnou medaili.

Těšíme se na vás na startu :)
Datum:
11. 10. 2019 17:30 - 19:00
Startovné:
100,-Kč
Věková kategorie:
děti i dospělí

Foto: www.rozbehamecesko.cz

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner