BikeRanch Cup o pohár starosty MČ Praha 9

Park Višňovka, Pod Šancemi, Praha 9 19000

naplánovat trasu
Web:
bikeranch-cup.cz
Další informace:
Stejně jako ostatní závody, i BikeRanch Cup o pohár starosty MČ Praha 9 byl je i v roce 2021 díky známému problému omezen. Z tradičního formátu 5 kol + 1 finále jsme byli nuceni díky vládním opatřením přistoupit k 2 klasickým závodům. Dospělí (od 14 let výše) jsou rozděleni nikoliv do věkových kategorií, ale do výkonnostních lig (v registraci políčko „Poznámka“).
Opět platí, že v lize D samostatně vyhlašujeme Ženy!
Technická náročnost trati odpovídá vždy výkonnosti jezdců v dané lize, a tak se nikdo nemusí obávat, že by jel na trati, která by byla nad jeho síly.