V době karanténních opatření vlády České republiky jsou sportovní akce až do odvolání zrušeny nebo přesunuty na jiné termíny. Bližší informace vám poskytne vždy pořadatel dané akce. Omlouváme se, že informace o konání sportovních akcí během karanténních časů mohou být nepřesné. Děkujeme za pochopení.

Jachtařské nehody na českých vodách, vodní záchrana

Sport(y):
Jachting
Místo konání:
On-line, Zátopkova 100/2, Praha 6 16900

naplánovat trasu
Web:
www.jacht-akademie.cz
Další informace:
On-line přednáška Jachtařské nehody na českých vodách, vodní záchrana a prevence. Prevence tonutí (nejen) v jachtingu. Základy neodkladné první pomoci,
Mgr. Jan Sedláček, DiS.
Absolvent FTVS UK a zdravotnický záchranář, lektor kurzů první pomoci. Lektor a odborný garant vodní záchrany BALIC, s.r.o. - Basic Lifesaving Competence www.balic.cz a Instruktor Vodní záchranné služby ČČK /Orlík/. Oborný garant projektu U vody bez nehody www.uvodybeznehody.cz Instruktor v rámci kurzů ISAF pod vedením Kateřiny Křelinové Staňkové. Trenér jachtingu III. třídy

Datum:
09. 03. 2021 18:00 - 20:00
Startovné:
300,- Kč pro veřejnost, pro držitele závodní licence Českého svazu jachtingu zdarma
Věková kategorie:
děti, ženy, muži, senioři
Sdílet akci
Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner