V době karanténních opatření vlády České republiky jsou sportovní akce až do odvolání zrušeny nebo přesunuty na jiné termíny. Bližší informace vám poskytne vždy pořadatel dané akce. Omlouváme se, že informace o konání sportovních akcí během karanténních časů mohou být nepřesné. Děkujeme za pochopení.

Jarní procházka na Dalešickou přehradu

Sport(y):
Turistika
Místo konání:
Pivovarský hostinec Heřman, Vladislav 130, Vladislav 675 01

naplánovat trasu
Web:
pochod.tipradio.cz
Další informace:
Jubilejní 10. ročník pochodu na Dalešickou přehradu. Letos je možné absolvovat trasy pro pěší v délkách 4 km (kočárková), 5 km (dětská), 11 km, 16 km, 29 nebo 47 km. Je možné i odstartovat z Koněšína č. p. 181 (kde se bude nacházet zároveň cíl celé akce). Zde proběhne start mezi 10:30 a 12:00 hod. a na výběr bude z tras 11 nebo 16 km dlouhých. Z Vladislavy je možné odstartovat i na kole - jsou připraveny cyklotrasy 27 nebo 46 km dlouhé.
Datum:
06. 04. 2019 06:30
Startovné:
20 Kč
Věková kategorie:
děti, ženy, muži
Sdílet akci
Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner