V době karanténních opatření vlády České republiky jsou sportovní akce až do odvolání zrušeny nebo přesunuty na jiné termíny. Bližší informace vám poskytne vždy pořadatel dané akce. Omlouváme se, že informace o konání sportovních akcí během karanténních časů mohou být nepřesné. Děkujeme za pochopení.

Konradova 11

Sport(y):
Běh
Místo konání:
Areál pivovaru Konrad v Liberci, Pivovarská 164, Liberec 463 11

naplánovat trasu
Web:
www.konrad11.cz
Další informace:
Pivní běhy jsou zcela nový a ojedinělý seriál 3 závodů v běhu, který oslovuje milovníky běhu, krásné přírody i dobrého piva a dokazuje, že doběhnout “na jedno” se opravdu vyplatí! Seriál zavítá do vybraných pivovarů a pohostí závodníky nejen parádním běžeckým závodem v přírodě, ale nabídne netradiční podívanou do výroben, hal, skladů a dalších běžně nepřístupných částí pivovaru.
Datum:
10. 11. 2019 08:00 - 15:00
Startovné:
Startovné hlavní závod do: • 200 Kč (v ceně pamětní dárek) • 300 Kč na místě Startovné děti: • 50 Kč při online registraci • 100 Kč na místě
Věková kategorie:
děti i dospělí
Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner