V době karanténních opatření vlády České republiky jsou sportovní akce až do odvolání zrušeny nebo přesunuty na jiné termíny. Bližší informace vám poskytne vždy pořadatel dané akce. Omlouváme se, že informace o konání sportovních akcí během karanténních časů mohou být nepřesné. Děkujeme za pochopení.

Letní kurz pro volejbalové nadšence

Sport(y):
Volejbal a plážový volejbal
Místo konání:
venkovní volejbalové kurty ABC Braník, Za Mlýnem 10, Praha 4, venkovní volejbalové kurty ABC Braník, Za Mlýnem 10, Praha 4 Braník 14000

naplánovat trasu
Web:
www.volejbal-vrsovice.estranky.cz
Další informace:
KURZ PRO MÍRNĚ POKROČILÉ VOLEJBALISTY
Kdy: 1.7.2020 – 26.8.2020, každou středu 18:00 – 20:00
Pro koho:Kurz je určen pro mírně pokročilé rekreační hráče volejbalu, ženy i muži.
Co: náplní tréninků bude především zdokonalování a nácvik volejbalových dovedností, odstraňování nesprávných, systém volejbalové hry, zvyšování fyzické kondice
Za kolik: 1 200 Kč (voucher v této ceně je za 7 tréninků, které můžeš absolvovat v době konání letního kurzu, pokud bys chtěl/a absolvovat všech 9 tréninků, zbývající dva tréninky je možné doplatit na místě, cena jednoho tréninku je 150 Kč)
Datum:
01. 07. 2020 18:00 - 18:00
Startovné:
1200 Kč
Věková kategorie:
dospělí
Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner