V době karanténních opatření vlády České republiky jsou sportovní akce až do odvolání zrušeny nebo přesunuty na jiné termíny. Bližší informace vám poskytne vždy pořadatel dané akce. Omlouváme se, že informace o konání sportovních akcí během karanténních časů mohou být nepřesné. Děkujeme za pochopení.

Milan Hájek, Patrik Hrdina- Budoucnost windsurfingu

Sport(y):
Jachting
Místo konání:
On-line, Zátopkova 100/2, Praha 6 16900

naplánovat trasu
Web:
www.jacht-akademie.cz
Další informace:
Budoucnost windsurfingu přednáška bude vtipným shrnutím od historie až po dnešní moderní windsurfing. Dozvíte se, jak se u nás začínalo, jak je jednoduché s tímto sportem u nás začít v kterémkoliv věku, něco o retro prknech s moderní technologií s Karlem Lavickým, ale také o nových typech foilů, trendech, o juniorském windsurfu, o motivaci pro mladé a o všech kvalifikacích Patrika na Olympiády. Nečekaně zjistíme, že i foil zvládne „turista“! A především se dozvíme, jak je to s náklady na tento sport nejen v porovnání s jachtingem a že nic není nemožné, protože windsurfing je podporován ČSJ

Datum:
16. 03. 2021 18:00 - 20:00
Startovné:
300,- Kč pro veřejnost, pro držitele závodní licence Českého svazu jachtingu zdarma
Věková kategorie:
děti, ženy, muži, senioři
Sdílet akci
Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner