Tato akce se koná i v době karanténních opatření vlády České republiky. Konání sportovní akce bylo prověřeno týmem Sportu v okolí. Další informace o podobě konání akce vzhledem ke karanténním opatřením vám poskytne pořadatel.

Plavba z Aljašky do Mexika online přednáška J. Denk

Sport(y):
Jachting
Místo konání:
zatopkova 2, Zátopkova 100/2, Praha 6 16900

naplánovat trasu
Web:
www.jacht-akademie.cz
Další informace:
Mořeplavec a cestovatel Jiří Denk obeplul další část zeměkoule a to i se dvěma malými dětmi. Plavby podzimní Aljaškou do USA jsem se trochu obával. Zdejší zimní bouře jsou vyhlášené svou tvrdostí. Nakonec ale plavba: Kodiak- Ensenada byla daleko krásnější, než jsem doufal. Samozřejmě nescházely ani dramatické a napínavé okamžiky - např. noční srážka s plovoucím kmenem. S dětmi jsme kolem pobřeží Mexika viděli rypouše sloní, tuleně, plavali jsme s lachtany i velrybími žraloky. Přihlášky zde: https://www.yachting.com/cs/kurzy-a-prednasky/prednasky-ve-spolupraci-s-ceskym-svazem-jachtingu
Datum:
26. 01. 2021 18:00 - 20:00
Startovné:
300,- Kč pro veřejnost, pro držitele závodní licence Českého svazu jachtingu zdarma
Věková kategorie:
děti, ženy, muži
Sdílet akci
Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner