Pražský maratón - Memoriál Iva Domanského

Sport:
běh
Místo konání:
Stromovka, Za Císařským mlýnem 1063/5, Praha 7 170 00

naplánovat trasu
Web:
www.behej.com
Další informace:
Okruhový maraton ve Stromovce patří k nejstarším v ČR. Deset okruhů po asfaltových cestách Královské obory. Finanční ceny v hodnotě 25000 Kč a věcné ceny v hodnotě 25000 Kč. Místo startu a prezentace stadion PSK Olymp Praha.

Výjimečnost závodu umocňuje fakt, že jde, s výjimkou povodně v roce 2013, o nejstarší nepřerušený maraton na českém území (na Moravě drží tento primát Ostravský maraton). Startovní výstřel zazní letos již popětapadesáté! Trať okruhového závodu, jenž je již od 1. ročníku vedena po asfaltových cestách lesoparku Stromovka, byla za celou historii závodu pozměněna dvakrát. Na původní trati absolvovali závodníci nejprve jeden krátký okruh, následovalo 8 dlouhých okruhů, jejichž součástí byl i úsek vedený po obvodu Růžového sadu mezi Zeleným a Rudolfovo rybníčkem.
Datum:
13. 10. 2018 07:30
Startovné:
400 Kč předem / 500 Kč na místě
Věková kategorie:
dospělí
Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner