V době karanténních opatření vlády České republiky jsou sportovní akce až do odvolání zrušeny nebo přesunuty na jiné termíny. Bližší informace vám poskytne vždy pořadatel dané akce. Omlouváme se, že informace o konání sportovních akcí během karanténních časů mohou být nepřesné. Děkujeme za pochopení.

Rozběháme Plzeň

Sport(y):
Běh
Místo konání:
Amfiteátr Plzeň, Plaza Radčická 2861/2, Plzeň 30100

naplánovat trasu
Web:
www.rozbehamecesko.cz
Další informace:
Rozběháme Plzeň aneb uběhni s námi 5km každý den.

Nazuj tenisky a vyraž s námi rozběhat toto krásné město! Ať jsi malý nebo velký, začátečník nebo profík, čeká tě 5km trasa, kterou zvládne naprosto každý.

Nemusíš se bát, že budeš někoho brzdit. Poběžíme společně, pomalým, kecacím tempem. Komu to nebude stačit, vyběhne si na trase bonusový kopeček.

Mapa běhu : https://mapy.cz/s/3wpbz

Sraz každý den v 17:55 před hlavním pódiem (amfiteátr Plzeň Plaza), u vlajek Rozběháme Česko na Sportmanie Plzeň 2019

V rámci Rozběháme Plzeň budou probíhat i workshopy Zdravého běhu od Běžecká akademie ve dnech 18., 21.8. od 19h. Sraz na stejném místě, jako běh

Běhy vyvrcholí Letní párty běh 2019, který se uskuteční 24.8.
Datum:
18. 08. 2019 18:00 - 19:00
Věková kategorie:
děti i dospělí

Foto: www.rozbehamecesko.cz

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner