V době karanténních opatření vlády České republiky jsou sportovní akce až do odvolání zrušeny nebo přesunuty na jiné termíny. Bližší informace vám poskytne vždy pořadatel dané akce. Omlouváme se, že informace o konání sportovních akcí během karanténních časů mohou být nepřesné. Děkujeme za pochopení.

Stop Zevling vol 13

Sport(y):
Nohejbal
Místo konání:
Areál ZŠ Vybíralova, Vybíralova 964/8 a Bryksova 1002, Černý Most, Vybíralova 964/8 a Bryksova 1002, Černý Most 198 00

naplánovat trasu
Web:
stopzevling.cz
Další informace:
13. ročník festivalu Stop Zevling je tu! Přijďte se zúčastnit turnaje ve fotbale, nohejbale, ping-pongu, stolním fotbale nebo streetballu. Milovníci aut si přijdou na své u Black Bridge Car fest. Děti mají možnost si užít spoustu zábavy na dětské olympiádě do florbalového týmu Prague Tigers, nebo na workshopu stavění Lego kostiček. A pro BMX ridery tu bude opětovně skatepark plný ramp různých tvarů a velikostí. Hudebním doprovodem budou letos zpěvačka Emma Smetana, indie-popová skupina Nano, zahraniční Transmitter a Dvojlitrboyzz.
Datum:
14. 09. 2019 10:00
Startovné:
zdarma
Věková kategorie:
děti, ženy, muži
Sdílet akci

Akce se koná pod záštitou projektu

Česko sportuje
Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner