V době karanténních opatření vlády České republiky jsou sportovní akce až do odvolání zrušeny nebo přesunuty na jiné termíny. Bližší informace vám poskytne vždy pořadatel dané akce. Omlouváme se, že informace o konání sportovních akcí během karanténních časů mohou být nepřesné. Děkujeme za pochopení.

Turistický závod - Kralovice a okolí

Sport(y):
turistika
Místo konání:
Sportovní areál ZŠ a Gymnázia; Stará cesta 363, Plasy, Stará cesta 363, Plasy 33101

naplánovat trasu
Web:
www.turisticky-zavod.cz
Další informace:
Jde o terénní běh v délce od 2 do 6 kilometrů, podle věkových kategorií, kombinovanou s řadou kontrolních stanovišť - odhad vzdálenosti, hod míčkem, plížení, lanová lávka, vázání uzlů, orientace mapy, azimutové úseky, určování dřevin, turistických a topografických značek, kulturně-poznávací činnost. V sobotu se závodí odpoledne, v neděli dopoledne. Více o pravidlech na www.turisticky-zavod.cz, stránky pořadatele www.kctkralovice.webnode.cz..

Součástí je i kategorie rodiče a děti.
Datum:
25. 04. 2020 11:00 - 26. 04. 2020 13:00
Startovné:
50 Kč./os./den
Věková kategorie:
děti i dospělí

Akce se koná pod záštitou projektu

Česko sportuje
Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner