Registrace sportovních akcí

Pořádáte sportovní akci a byli byste rádi, aby byla vidět a přilákala co nejvíce účastníků? Sport v okolí je zde pro pořadatele malých i velkých sportovních akcí. Zaregistrujte ji na našem webu jednoduše a zdarma. Dozví se o ní tisíce lidí.

Naši administrátoři Sportu v okolí zkontrolují relevantnost a správnost vámi vyplněných údajů a následně vaší sportovní akci zařadí do kalendáře akcí.

Pokud vložíte akci, kde mohou lidé být jen jako fanoušci, nebude administrátory webu akce potvrzena a zobrazena na webu. Můžete zažádat pouze o promo u těch sportovních akcí, kterých se může veřejnost aktivně zúčastnit.

Maximální délka 52 znaků.
Nahrávat je možné jen soubory typu JPG a PNG bez průhledného pozadí. Ideální rozměr nahrané fotky je 365x225 px.
(Moje akce je celorepubliková, nemá přesné místo konání)
Adresa *
Potvrdit na mapě
Zobrazte potenciálním účastníkům akce kontakt (mail, telefon), na kterém sdělím více informací
Vyplňte výši či rozmezí startovného na vaší akci. Pokud se na vaší akci neplatí startovné, napište do kolonky „Startovné“ text ZDARMA a zároveň zaškrtněte níže položku „akce zdarma“, aby se vaše akce zobrazovala uživatelům při zvolení filtru Startovné zdarma.
0
Maximální délka 600 znaků.

Pole označena hvězdičkou jsou povinná.
Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner