​5 aplikací, které vás zvednou z gauče

​Chytrý telefon vás může velmi chytře přivést ke sportu. Přinášíme 5 mobilních aplikací, které vám usnadní cestu do fitka.

Aplikace ve vašem chytrém telefonu mohou motivovat tím, že sledují vaše funkční parametry a vaše zlepšování se, stejně tak mohou napráskat vašim přátelům, co všechno jste v daný den ošidili. Ať tak, či tak, oba přístupy by vás měly vyburcovat ke cvičení a je jen na vás, který přístup vás napumpuje víc.

Runtastic Běh a fitnnes

Runtastic používá GPS, aby sledoval a zaznamenal vaše sportovní a fitness aktivity jako jsou běh, jogging, jízda na kole, chůze, turistika a mnoho dalších. Aplikace ohodnocená 4,5+ sleduje detaily jako dobu trvání, vzdálenost, změny stoupání, spálené kalorie a více z tvých cardio a silových tréninků, aby vám pomohla vypracovat zdravý životní styl a návyky a dosáhnout tvých cvičebních cílů. Užívejte si skvělého designu a zajímavých funkcí - Runtastic můžete například připojit i na sledovacích zařízení, kde si můžete prohlédnout statistiku aktivity na Runtastic Orbitu nebo Momentu přímo na svém zápěstí. Aplikace nabízí mnohem víc - všechny funkce najdete po kliknutí na odkaz.

Fitbit

Aplikace je primárně určena k synchronizaci s náramkem Fitbit, ale používat ji můžete i bez něj. Zaznamenává vaši fyzickou aktivitu, váhu a další data včetně tepové frekvence, hladiny glukózy v krvi, spánku a krevního tlaku). Aplikace sama o sobě vám umožní zapisovat si naměřené hodnoty a sledovat, jak dodržujete své vytyčené cíle.

Fitocracy

Hlavní devizou aplikace Fitocracy je její sociální interakce. Informujte o svých cvičebních plánech i o jejich plněních, odměnou vám bude reakce komunity stejných nadšenců. Motivace je jasně daná a silná: nikdo v tom nechce být sám a každý chce být chválen. Využít se dá pro všechny možné sporty.

Sports Tracker

Sports Tracker je originální sportovní aplikace. Přes více než deset let pomáhá Sports Tracker milionům fanoušků fitness po celém světě získat inspirací pohybem a může pomoci i vám -- ať se jedná o běh, cyklistiku, chůzi, pěší turistiku, horskou cyklistiku, lyžování nebo jiné sportovní činnosti, které jsou vaší vášní.

Sledujte svůj trénink pomocí přesné GPS a map, analyzujte vše od spálených kalorií po průměrnou rychlost a nadmořskou výšku a sledujte svůj pokrok směrem k vašim fitness cílům. A nejlepší na tom je, že na to nemusíte jít sami. Výkonné sociální funkce vám umožňují sdílet průběh vašeho cvičení a fotografie s přáteli a osobami, které vás sledují, pro získání motivace, abyste pokračovali ve vašem tréninku. Bezplatná online služba www.sports-tracker.com navíc nabízí automatické zálohování cvičení, detailní mapy a analýzy, cvičební plány přátel a mnoho dalšího.

Instant Fitness: Workout Trainer

Instant Fitness je výuková aplikace pro domácí cvičení. Vyberete si okruh cvičení a následně samotný cvik. Na displeji vidíte názorné ukázky, jak mají jednotlivé sestavy vypadat (ve formě fotek, videí a animací), případně si můžete rovnou sestavit cvičební plán.

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner