​#BeActive Awards! Nominujte své sportovní hrdiny

#BeActive Awards každoročně oceňuje jedince, kteří se výrazně angažují v oblasti sportu a pohybových aktivity. Předávání ocenění je součástí Evropského týdne sportu. V letošním roce jsou vyhlášeny čtyři kategorie a to: Education, Workplace, Local Hero a nově také Across Generation Award.

#BeActive Workplace Award

Kategorie Workplace oceňuje pracoviště, které umožňuje, motivuje a pomáhá svým zaměstnancům být aktivní, ať už zřízením sportoviště, pracovní skupiny pro sportovní aktivity či jinými způsoby vytváří a podporuje atmosféru aktivního pracovního prostředí.

#BeActive Local Hero Award

Kategorie zaměřená na ocenění jednotlivců, kteří motivují ostatní k pohybu a dlouhodobě pracují na podpoře sportu a pohybových aktivit ve své vlastní komunitě.

#BeActive Across Generation Award

Nová kategorie se věnuje projektům, jež podporují mezigenerační sporty a podporují aktivity, které zlepšují zdraví a pohodu.

Evropským #BeActive Local Hero za rok 2020 je Tomáš Slavata

Triatlonista Tomáš Slavata prostřednictvím sportu už dlouhé roky pomáhá dětem, především z dětských domovů. Jeho projekty byly v roce 2020 oceněny i na evropské úrovni. Tomáš Slavata získal jako první Čech cenu #BeActive Local Hero” za rok 2020.

Ceny

Finalistům #BeActive Awards 2022 bude rozděleno 15 000 euro v každé kategorii.

Iniciativa programu Erasmus + Evropský týden sportu každoročně uděluje ocenění těm nejlepším! Kdo si ocenění zaslouží? Pojďme společně najít talenty, kteří si cenu zaslouží! Nominace probíhá do 19.5. 2022. Přihlásit svůj projekt můžete zde.

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner