​#BeActiveHour. Zapojte se do celoevropské kampaně pro zdravý životní styl

Pohyb je nejlepší prevencí proti onemocnění. Evropská komise proto spouští společnou hodinu pohybových aktivit s názvem BeActive Hour, do které se může zapojit úplně každý. Koná se v sobotu 30. května od 17:00 středoevropského času.

Cílem je sportovat. A je jedno, jestli se půjdete proběhnout do lesa, zacvičíte si doma nebo si půjdete s kamarády zahrát fotbal do parku. Jen nezapomeňte svoji aktivitu sdílet na sociálních sítích s hashtagem #BeActiveHour. Více informací najdete ZDE.

Evropská komise již dříve představila hashtag #BeActiveAtHome, který si můžete na sítích vyfiltrovat a posbírat inspiraci na domácí cvičení od ostatních. Evropská komise se snaží pravidelně rozhýbat celou Evropu prostřednictvím Evropského týdne sportu, který se koná každý rok v září.

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner