​Běh s čelovkou nebo po schodech, ale i bruslení a střelba! Podzim láká na sport

Ani s prvními mrazíky není o sportovní akce nouze. Vybrat si můžete nejrůznější běhy v přírodě nebo třeba v netradičních lokalitách měst. Postupně se otevírají i zimní stadiony pro veřejné bruslení, ale zahrát si můžete také discgolf nebo si zastřílet ze vzduchové pušky. Více tipů najdete na Sport v okolí

V Brně se chystá běžecký závod SPORTlife RUN na 7 kilometrů v originálním prostředí BVV - festival LIFE! Pestrá trasa zavede běžce mimo jiné i do obrovského pavilonu Z a na velodrom Favoritu Brno. Dětské závody jsou ZDARMA a vstup na veletrh SPORTLIFE je v ceně startovného pro dospělé. Atraktivní trasu s obrovskou diváckou kulisou si můžete vyzkoušet v sobotu 9. listopadu.

Stejně atraktivní je i běžecké klání na Ještědu. Taktéž v sobotu 9. listopadu se tu můžete v rámci závodu Ještědské schody pokusit vyběhnout nebo vyšlapat schody od začátku do konce lanovky pro skokany - po levé straně můstků.

Na běžeckou zážitkovou akci Christmas NIGHT RUN v centru Znojma budete potřebovat funkční čelovku. Jinak nebudete do závodu na 5 kilometrů vpuštěni. Start je 16. listopadu od 16:30. Nezapomeňte na červenou čepici „SANTA“. Pro každého závodníka je připravena medaile s kapříkem.

Vyndejte brusle

V českých městech se už otevírají hokejové haly pro veřejné bruslení. Zabruslit si můžete třeba ve Šternberku, také na stadionu v Blansku a od 16.listopadu třeba v Soběslavi.

ULTIMO team zve na discgolfový turnaj, který se bude konat na DG hřišti v resortu Green Valley v Chotýšanech. Jedná se o čtvrtý ročník discgolfového svatomartinského dýchánku v krásném prostředí Zeleného údolí. V ceně startovného je polévka, pečená husa a sklenka vína. Přijeďte si zahrát na hřiště, které je za normálních okolností pro běžnou veřejnost nepřístupné.

A pokud jste milovníky vzduchových pušek, nenechte si ujít Klášterecké vzdchovky. V sobotu 16. listopadu se střílí ze vzduchové pušky na mezinárodní vzduchovkový terč 20 ran – a to v areálu šaten na 3. ZŠ v Klášterci nad Ohří.

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Partner Partner Partner Partner