​Běžte si zasportovat. Zkuste výběh do schodů nebo bláznivý závod na kolech

Přemýšlíte, kam si jít v příštích dnech zasportovat? Máme pro vás několik tipů, kam vyrazit a kde protáhnout tělo. Pro více sportovních událostí mrkněte do našeho kalendáře: Sport v okolí.

Pokud máte rádi výzvy a netradiční závody, vyrazte v neděli 23. února do Neratovic. Čeká tam na vás „Neratovická 201“ – výběh po schodech výškové budovy kulturního domu. 201 schodů a 14 pater. Jdete do toho? Více informací najdete ZDE.

Výzvou pro dospělé i děti bude jistě i Winter Run v Praze na Ladronce. Koná se v sobotu 22. února a očekává se účast přes dva tisíce běžců. Na programu budou běhy na 4 a 8 kilometrů.

Jestli se radši projedete na kole, pak zkuste Race of old bikes v Prostějově. A nejlépe, když máte doma jakýkoliv starší pojízdný kousek… Přesně taková je totiž pointa závodu. Garantujeme vám, že si zasportujete a ještě užijete spoustu legrace.

Doporučujeme i běh do vrchu, který je na programu v Bezděchově u Chotěboře. Vhodný je pro děti i dospělé. Délka závodu je 5,2 kilometrů, převýšení pes 300 metrů a počítejte také s polním a nezpevněným terénem. Pro příznivce týmových sportů je tu volejbalový turnaj ORANGE Tour. Začíná se ráno v neděli 29. února.

Po celé republice je v plném proudu bruslení, ať už v krytých halách nebo venku, a také lyžování. Podívejte se do našeho kalendáře a zjistěte, k jaké sjezdovce nebo bruslařskému oválu to máte nejblíže.

Jak naučit děti lyžovat? Mrkněte na video

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner