​Chceš být jako Jágr? Pojď hrát hokej!

Téměř 16 000 dětí přilákal v posledních dvou letech na zimní stadiony projekt Českého svazu ledního hokeje. Přidejte se k nim a najděte si svůj nejbližší hokejový klub.

Zdroj: ČSLH

Je to ta vůbec nejjednodušší cesta k hokeji. V rámci projektu Pojď hrát hokej! probíhají pravidelně na vybraných zimních stadionech Týdny hokeje, které pravidelně v lednu a září umožňují tisícovkám dětí vyzkoušet si populární sport zdarma. Zjistí, jak vypadají hokejové tréninky a pod dohledem kvalifikovaných koučů vyzkouší první krůčky vedoucí třeba v budoucnosti až na světový šampionát. Akce je určena dětem ve věku od čtyř do osmi let a samozřejmě také jejich rodičům, kteří naberou na jednom místě všechny potřebné informace.

Pokud nechcete čekat až do září, najděte si na Sportu v okolí nejbližší hokejový klub a zjistěte si podrobnosti o jeho náborových akcích. V naší databázi jich je 244!

Proč ale vlastně hrát hokej?

Děti se naučí bruslit, budou pracovat na síle, vytrvalosti, rychlosti i koordinaci. Zvýší si sebevědomí a budou jim vštipována už od útlého věku pravidla fair play. Stejně tak se rozvíjí jejich všestrannost.

Hokej je kolektivní sport.
Být součástí mužstva je nádherný pocit. Hokejisté jsou kamarádi a učí se zároveň disciplíně a zodpovědnosti, hráči musí spolupracovat a vzájemně se podporovat.

Hokej je bezpečná hra.
Žákovský hokej není profesionální kontaktní sport. V žákovských kategoriích se nehraje do těla, ke zranění dochází jen velmi zřídka. Hráči jsou oblečeni do kvalitní výzbroje, která je ochrání. Výzbroj se dá pořídit i za velice rozumnou cenu.

Hokej baví celou rodinu.
Hokej hrají holky i kluci. I rodiče si hokejové zápasy svých dětí užívají, přátelí se a společně fandí.

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner