​Jaro se blíží. A to je pořádná výzva k pohybu

Přesně 20. března ve 22:58 oficiálně končí zima a začíná jaro. A jaro je pohyb a pohyb je sport. Vybrali jste už společně se svými dětmi ten správný oddíl, ve kterém se budou sportu věnovat?

Sport v okolí je tu pro všechny ty, kteří chtějí žít aktivně. Společně s vámi chceme rozhýbat české děti.

Sport v okolí proto nabízí tu vůbec nejrozsáhlejší nabídku sportovních klubů i sportovních akcí. Momentálně si můžete vybírat mezi 15 128 kluby napříč sportovními odvětvími i republikou. Stačí zadat do našeptávače sport, který vás zajímá a region, ve kterém žijete.

Sport v okolí vám pomůže, i když si nejste jisti, jaký sport je pro vaše díte vhodný. Pomůže i tehdy, když váháte jak s dětmi prožít volný čas. Na každý týden přinášíme desítky sportovních akci, kterých se můžete účastnit aktivně nebo třeba jen jako diváci. Kalendář Sportu v okolí je skvělou inspirací.

Využijte toho, jaro je tady!

Zkuste třeba squash. Všechny informace najdete v našich videích.

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner