​​Kalendář Sportu v okolí. Přidejte do něj i svou akci!

Pořádáte zajímavou sportovní akci? Dejte nám o ní vědět. Sport v okolí je tu i pro vás! Náš kalendář nabízí nejvíce tipů na aktivní trávení volného času v České republice, přidejte proto i ten svůj.

Jsme tu pro všechny.

Sport v okolí je pro kluby, které shánějí malé sportovce. Už teď je v naší databázi 15 364 klubů a oddílů!

Sport v okolí je tu pro rodiče, kteří hledají svým dětem vhodný sport a potřebují všechny dostupné informace a kontakty na jednom místě.

Sport v okolí je tu pro všechny, kteří neví jak naložit s volným víkendem a hledají tipy na akce, na kterých mohou trávit čas společně se svými dětmi.

Sport v okolí je tu i pro ty, kteří takové akce pořádají a chtějí o nich dát vědět.

Sport v okolí je křižovatka pro všechny, kteří chtějí rozhýbat české děti.

Jsme nejen největší věřejnou databází sportovních klubů, ale i sportovních akcí. Akce u nás mohou zapsat nejen registrované kluby, ale i jednotliví organizátoři.

Jak na to?

Krok první a poslední: vyplňte jednoduchý formulář se základními informacemi a popisem vámi organizované akce. Ta se následně objeví nejen v kalendáři, ale také na mapě, ve které lze vyhledávat podle místa konání i podle konkrétního sportu.

Zapojte se a zaregistrujte svou akci i vy!

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner