​Kam za sportem? Zkuste tančírnu nebo kurzy čínského bojového umění

Léto je v plném proudu, tak si běžte zasportovat a posílit imunitu. V našem kalendáři sportovních akcí najdete spoustu příležitostí ke sportování napříč republikou. V tomto článku vám přinášíme pár tipů, kam můžete za sportem vyrazit.

Pokud jste z Plzně i širokého okolí a není vám cizí tanec, doporučujeme v sobotu 24. července od 18 hodin zajít na Swingovou tančírnu na Terase. Doražte, i když s tancem nemáte zkušenosti. Akce je vhodná také pro začátečníky. Více najdete ZDE.

Každou neděli v pražské Stromovce můžete navštívit lekce čínského bojového umění pod vedením čínských mistrů. První lekce pro nově příchozí je zdarma. Pro více informací klikněte ZDE.

Pokud si radši jdete zaběhat, zkuste Run for Help v Praze. Probíhá v sobotu od poledne a je vhodný pro děti, dospělé i handicapované. Lze zvolit kratší čtyřkilometrový okruh nebo dvojnásobnou distanci. Celý výtěžek ze startovného jde na pomoc nadaci NoFoot NoStress NoProblem.

A co třeba lekce stojek? Ano, čtete správně. V pondělí 27. července máte možnost se v pražském parku Stromovka zúčastnit lekcí pod vedením instruktorů. Naučíte se, jak zpevnit klouby a tělo a poté i techniku samotných stojek. Dorazit mohou i začátečníci.

Lekce jógy na čerstvém vzduchu

Pro příznivce paddleboardingu se v úterý v Brně koná PaddleDrill, kde si zdokonalíte pádlovací techniku a vylepšíte kondičku. Nezapomeňte si přibalit plavky, protože se pravděpodobně vykoupete ve vodě. Akce je spíše pro zkušenější pádlery, kteří už mají s tímto vodním sportem zkušenosti.

Za zmínku stojí i taneční kurz pro dospělé páry v Karlových Varech, který se koná v pátek 30. července. Taneční mistři vás seznámí se základy tance i jeho specifiky.

V našem kalendáři sportovních akcí najdete také spoustu příměstských kempů pro děti nebo běhy v přírodě s partou nadšenců. Doporučujeme například lekce jógy na čerstvém vzduchu v Letenských sadech. Startovné je zdarma, s sebou si vezměte vlastní podložku a ručník.

Milovníci adrenalinu by neměli zmeškat Master Weekend Eduard, extrémní běžecký závod v těžkém a členitém terénu s vodními úseky. Více najdete ZDE.

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner