​​Kameny, koule nebo běh? To vše o tomto víkendu

Pojďte si zahrát na světlušky. V Olomouci je totiž podmínkou účasti na Vánočním nočním běhu funkční čelovka. Nebo je vám bližší petanque? Pak zamiřte do Uherského Hradiště.

Po celý víkend se v západočeské Plzni můžete dívat na curling světové úrovně. Košutka aréna bude hostit olympijskou kvalifikaci na únorové Hry. Český tým bude možné vidět v sobotu ve 13:30 na dráze C proti výběru Nizozemska. Kromě naší mužské reprezentace se můžete těšit například na tým Finska, Německa či Číny. V neděli se v Plzni uskuteční finálové zápasy těch nejlepších.

Přijeďte na curling. V Plzni se bojuje o olympiádu!

V sobotu dopoledne můžete v Uherském Hradišti poměřit síly ve francouzské společenské hře petanque. Soutěž O pohár starosty Uherského Hradiště odstartuje v devět hodin dopoledne. Souboj na halovém turnaji tříčlenných týmů bude napínavý. Akce se uskuteční v kulturním domě Sady. Akce je možné se účastnit i jako divák.

Prokřehlé svaly rozhýbejte v Olomouci v sobotu večer! Vánoční noční běh je oblíbenou akcí pro všechny běžce, kteří mají rádi nevšední zážitek. Podmínkou účasti je funkční čelovka a věřte, že v téměř osmisetčlenném startovním poli to bude silný zážitek. Pětikilometrový zážitkový běh odstartuje z výstaviště Flora, pavilonu E. Účastníci proběhnou Čechovými a Smetanovými sady. Součástí akce je i dětský běh o délce jednoho kilometru. Dětský běh odstartuje v 16 hodin, hlavní závod pak v 17 hodin.

Další sportovní tipy nejen na tento víkend najdete v kalendáři Sportu v okolí.

Partner
Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner