​Logik míří do tělocvičen. Jako skvělý workout

Máte rádi populární hru Logik? Tak teď si ji můžete zahrát s dětmi i v tělocvičně.

Původně společenská hra známá v Česku jako Logik, ve světa pak jako Mastermind. Pamatujete?

Šlo o hru pro dva hráče, kdy jeden z nich vytvořil skrytou kombinaci pěti barevných kolíčků a ten druhý se ji snažil uhodnout, po každém svém pokusu se dozvěděl kolik barevných kolíčků umístil správně. Nebylo to úplně snadné a úspěch závisel jak na schopnosti kombinovat, tak logickém myšlení.

Teď to ale může být ještě zábavnější. Představte si, že je třeba vnímat barevné kombinace a rychle analyzovat informaci o správném a špatném umístění a přitom se pohybujete na hraně kyslíkového dluhu. Stačí přenést Logika (nebo Mastermind, chcete-li) do prostředí tělocvičny a je z něho rázem skvělé a zábavné workoutové cvičení, které potrápí děti i dospělé.

Zdá se to snadné, ale není. Zvlášť když sprint k "hrací desce" vyšperkujete dalšími cviky, které vám pořádně zamotají hlavu.

Partner
Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner