​Na golf na slapské hřiště už od školky

Golf v hodinách tělocviku? Ale jistě! Golf Slapy zapojuje do svých aktivit i místní základní školu a na první seznámení s atraktivním sportem pak navazuje i místní akademie.

Zdroj: Pixabay

Ze zkušební spolupráce se stala rychle tradice a tak školáci ze slapské základní školy chodí v hodinách tělesné výchovy na tamní golfové hřiště už od roku 2009. Dvakrát za sezonu si děti mohou vyzkoušet nejen vybavení, ale i základy techniky a díky tomu mají zase o krůček blíž do juniorské akademie.

Pod vedením zkušených trenérů si děti osvojí hravou formou základy golfu i jeho etikety, pokročilejší se zdokonalí právě v technice. Smysl pro fair play, zdravá soutěživost i kamarádství, to jsou další atributy, které se malým hráčům v Golf Parku Svatý Jan dostávají pod kůži.

Akademie obnáší deset devadesátiminutových lekcí a cena pro členy klubu je 3600 korun, pro nečleny vyjde o 400 korun dráž. V případě zájmu je možné na závěr kurzu za poplatek 500 Kč vystavit „Osvědčení pro hru na golfovém hřišti“ (bývalá Zelená karta) s HCP 54. Jarní Akademie končí v polovině června, informujte se proto včas o dalších termínech. Poplatek určený České golfové federaci činí 300 korun za sezonu, dalších 300 korun zaplatí junior do 18 let za členství v klubu a v neposlední řadě dalších 5000 korun jako roční hrací poplatek provozovateli golfového hřiště.

Partner
Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner