​Nejtrailovější závod, hokej nebo taky kuličky! Pobaví se celá rodina

Hokej, běh, kuličky nebo třeba festival plný sportu. Také na přelomu května a června si můžete vybrat nespočet aktivit, při kterých se může pobavit celá rodina. Máme pro vás pár tipů, ty ostatní najdete na webových stránkách. Sport v okolí

Léto se blíží, ale hokejisté nikdy „nespí“. O víkendu 25.- 26.5. proběhne v Merkur Ice areně v Říčanech intenzivní hokejový trénink pro děti od 5 do 12. let. Za víkend zvládnou 4 hodiny na ledě a 4 hodiny přípravy na suchu. Trenéři jsou bývalí profesionální hráči a na stanovišti je maximálně 5 malých hokejistů, čímž je naplněna maximální kontrola každého pohybu. Přečtěte si více o hokejovém kempu PRO HOCKEY TRAINING.

Třetí závod Běhej lesy 2019 pořádně prověří vaši kondici. Na rozhraní Čech a Moravy se poběží 1. června nejtrailovější závod celého seriálu – Běhej lesy Vysočina. Těšit se můžete na monument tamního rodáka, jednoho z nejlepších českých horolezců, Radka Jaroše. Dále vás čeká běh kolem skal Dráteniček, Malinské skály a po hrázi Milovského rybníka.

A co kuličky?

Čtvrtý ročník běžeckého závodu Břežanská desítka se tentokrát uskuteční o něco dříve – a to 2. 6. 2019! Desetikilometrová trasa vás zavede do malebného okolí Dolních Břežan s pečlivě vybraným členitým terénem. Na trati i v cíli pro vás bude připraveno občerstvení a pro vítěze hodnotné ceny. Trať je vhodná pro děti i dospělé.

Trať Běhu okolo Máchova jezera vede po silnici a měří 15 kilometrů. Start závodu je na stadionu kopané TJ Doksy, v Husově 559.

Koho nebaví běhat, může si třeba zahrát kuličky. Stačí si jen vybrat. Zúčastnit se můžete třeba kuličkového turnaje – Lužánky Open Brno nebo turnaje Zastávka Open či Kralupské ligy 2019.

Ratolest Fest aneb festival plný sportu, umění a aktivit pro rodiny s dětmi ve věku 0-14 let. Ratolest Fest existuje, aby malí večer spokojeně usnuli a velcí načerpali inspiraci na prázdniny a školní rok. Vstup je zdarma a domů si návštěvníci namísto produktů odnášejí zážitky. Ratolest Fest tvoří přes sto stanovišť, která vtahují návštěvníky přímo do programu. Přijďte si ho užít.

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner