​Odměna za vysvědčení? Den na trampolínách i atraktivní lekce bojového umění

I přelom ledna a února je nabitý sportovními akcemi pro děti i dospělé. Máme pro vás několik tipů, kam v příštích týdnech vyrazit za sportem. Pro více sportovních událostí mrkněte do našeho kalendáře: Sport v okolí.

Takový dárek za vysvědčení by si užilo snad každé dítě. V Plzni se 31. ledna, tedy v den pololetních prázdnin, koná celodenní příměstský tábor na trampolínách. Program je zajištění od rána do odpoledních hodin a v ceně jsou zajištěné i svačiny a pitný režim. Více se dočtěte ZDE.

Od 3. února probíhají na několika místech v Praze nábory dětí od 6 let na bojové umění kung fu. Nemusíte mít strach, lekce probíhají pod vedením zkušených instruktorů a dětí může netradiční sport bavit a rozvíjet jejich pohybový aparát.

Děti ve věku 4-12 let by si jistě užily i akci s názvem Kids on Track, který proběhne v Praze a je zaměřen na atletiku, gymnastiku a míčové hry. Vaše ratolesti si navíc procvičí angličtinu, která je součástí programu.

Na zimních stadionech i venkovních kluzištích napříč republikou si stále můžete zabruslit. Vstupné stojí pár korun a brusle vám většinou na místě zapůjčí. Mrkněte sem a najděte kluziště, kam to máte nejblíž.

Pokud máte doma psa a rádi se s ním chodíte proběhnout, potkejte se s ostatními pejskaři ve Staré Boleslavi. V neděli 9. února se tam uskuteční běh se psy zaměřený na rozvoj kondice vás i vašich mazlíčků. Akce je vhodná pro děti i dospělé.

Ve stejný den se v Praze koná i turnaj mixů ve squashi nebo tradiční setkání příznivců jízdě na kajacích na Lipně. A jestli máte radši míčové sporty, přihlaste sebe nebo svůj tým na beachvolejbalový turnaj.

Podívejte se na naše video o největších beachvolejbalových velmocích

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner