​Plavání pro otužilce nebo netradiční turnaj ve volejbale. Běžte si zasportovat

​Venku se ochlazuje a brzy stmívá, kvůli tomu ale nemusíte zůstávat doma. Vyberte si z našeho kalendáře sportovních akcí ty, které jsou ve vašem okolí. Blíží se sezona veřejného bruslení a v kurzu jsou také halové turnaje.

V Olomouci si v pondělí 25. listopadu můžete vyzkoušet volejbal v netradičním pojetí. V SH Čajka Areně se koná turnaj LightUP pod UV zářivkami, který nabídne hráčům i divákům unikátní vesmírnou podívanou. Pokud se již nestihne registrovat, v rámci doprovodného programu si přijďte zahrát třeba UV badminton nebo ping-pong. Více o akci se dočtete ZDE.

Jestli máte rádi dobrodružství a jste z Prahy a okolí, běh s názvem Prokopský nočník pro vás může být tou správnou volbou. Závod se koná letos už podruhé, sraz závodníků je v Praze-Hlubočepech a běží se večer v Prokopském údolí. Běžet mohou i začátečníci nebo běžci se psem.

Pro mladé fotbalisty může být ideální volbou halový turnaj ve středočeských Hořovicích, který se koná v sobotu 23. listopadu. Hraje se o poháry i medaile.

Pomalu se rozjíždí sezona veřejného bruslení. Sklouznout se můžete jít v Kolíně, Praze, Hluboké nad Vltavou i řadě dalších měst po celé republice. Pakliže ale stále i při klesajících teplotách preferujete venkovní aktivity, sbalte ručník a plavky a běžce se otužovat. V sobotu v poledne se v Plzni na Velkém Boleveckém rybníku koná Český pohár otužilců.

Pro další akce se podívejte do našeho kalendáře!

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner