​Prague Sport Games: Staňte se vládcem Prahy!

Už za deset dní! Máte ​jedinečnou příležitost zasportovat si v profesionálním prostředí areálu pražského Olympu a setkat se tam s českými reprezentanty. Blíží se PRAGUE SPORT GAMES a i vy se můžete stát vládcem Prahy!

PRAGUE SPORT GAMES nabídnou soutěžní sporty a disciplíny jako je běžecký biatlon, fotbal, atletický čtyřboj, streetball, beachvolejbal, tenis, volejbal, badminton, pingpong, nohejbal a pétanque. Návštěvníci se můžou těšit na bohatý doplňkový program jako je slackline, golf, trampolíny, fotbalové šipky, horolezecká stěna, bobový trenažer, veslování, paddleboard, lukostřelbu a mnohé další. Velkým lákadlem pak budou i workshopy s profesionálními sportovci, konzultace s fyzioterapeuty, prezentace sportovních družstev pro děti nebo sportovní a relaxační masáže.

Kdy? V sobotu 23. září od 9 hodin.

Kde? V areálu pražského Olympu ve Stromovce.

Půjde o sportovní festival určený pro amatérské sportovce, během kterého potkáte celou řadu českých reprezentantů i známých osobností. Vstup do areálu je pro všechny zdarma a pro děti budou navíc připravené různé atrakce a samozřejmě sportovní disciplíny jako například dětský biatlon, snowboardový trenažer nebo atletický koutek. Celá sportovní akce má charitativního rozměr a finančně podpoří handicapované sportovce.

Jde o oslavu sportu, tak si udělejte dostatek času a přijďte slavit.

Partner
Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner