​Prázdniny v plném proudu! I v letních měsících se cvičí o sto šest

I na prázdninové měsíce pro vás chystáme tipy, jak a kde si zasportovat. Stránky Sport v okolí nabízejí také nespočet příměstských táborů pro děti.

Baví vás fitness a navíc jste z Opavy? Máte kliku, můžete si dopřát letní venkovní cvičení s Danielem Hamplem. Probíhá každé pondělí od 18:10 do 19:10. Venkovní akce (8.7. a 12.8. od 18:20 do 20:00). Lekce se konají na opavském fotbalovém stadionu SFC v Městských sadech. Můžete se těšit na POUND, NW Method, taneční lekce a další. Rezervace na lekce je nutná.

Pokud jste si oblíbili Kašavský kros, máte možnost na něj pořádně potrénovat. A to pravidelnými úterními výběhy v okolí Kašavy. Trasa a náročnost bude naplánována dle kondice účastníků. Sraz je u tělocvičny ZŠ Kašava. Tréninky budou probíhat až do konce září.

Parkour nebo kočárek

Cvičit venku s kočárky můžete i o prázdninách v Roudnici nad Labem. Těšit se můžete na aerobní i posilovací trénink, který dá zabrat celému vašemu tělu. Kromě toho si užijete také spoustu zábavy ve společnosti vašich dětí a na čerstvém vzduchu.

Prázdninové cvičení se koná každé pondělí a středu na ZŠ TGM v Otrokovicích. Nutná je rezervace místa na webu pořadatele - zde najdete vždy rozvrh na týden dopředu. V pondělí i ve středu se bude vždy cvičit od 18:30 Total body a od 19:30 Yoga a Pilates.

Tary camp – je letní camp pro děti a mladistvé od 7 let zaměřený na parkour, natáčení videí a zábavu. Určený je pro všechny, které zajímá parkour a chtějí se přiučit něčemu novému. O děti se postarají zkušení trenéři a cenné rady získají i od youtubera Taryho, který bude na každém turnusu přítomen jeden den. Tary camp startuje 13.7. v Kounicích.

Kromě toho můžete své děti přihlásit na řadu táborů či příměstských táborů. Namátkou - Taneční tábor v Moravském Berouně, jezdecký tábor ve Slaným, příměstský lezecký tábor v Praze, také příměstské tábory v Chotěboři. Jejich mnohem víc a najdete je na webu Sport v okolí.

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner