​Proběhněte se Holešovickou tržnicí

Co takhle strávit středeční večer v pražské Holešovické tržnici charitativním během? Tříkilometrová trať a skvělá atmosféra doplněná divadelními atrakcemi bude obohacena o štafety divadelních týmů.

Zdroj: Velká holešovická

Třetí ročník charitativního běhu Velká holešovická, který pořádají Jatka78, se uskuteční ve středu 6. června. Jak název napovídá, trasa vede ikonickými uličkami Pražské tržnice v Holešovicích. Oblíbené stánkaře tak ve večerních hodinách vystřídají umělci, kteří běh doplní o hudební, akrobatické nebo divadelní produkce.

Trasa měřící tři kilometry bude nabitá skvělou atmosférou. Kromě mužů a žen se totiž do uliček vydají i štafety divadelníků. Na ty čeká štafetový běh 4x1 km. Vítězný štafetový tým získá dvacet tisíc korun na nákup vstupenek do svého divadla, které dále věnuje lidem, kteří si je nemohou dovolit – například do dětských domovů nebo do domovů důchodců.

Letos se na trať vydají minimálně dvě desítky štafetových týmů, výčtem například Laterna magika, Dejvické divadlo nebo Divadlo Pod Palmovkou.

Startuje se ve 22 hodin, takže atmosféra bude nejen skvělá, ale přímo magická. Registrace bude spuštěna ve 20:30 přímo na Jatkách78 a startovné pro jednotlivce činí 200 korun.

Partner
Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner