​Program letošního léta: Dostaň znovu Jágra!

Máte pocit, že se vaše děti málo hýbou? Že ani vy tomu sportu moc nedáte? Bylo by fajn, to změnit, co říkáte? Chceme vám ukázat, že sport může děti bavit a že stojí za to, se mu věnovat. A kdo jiný by vás měl motivovat, když ne Jaromír Jágr?

Přijměte výzvu od ambasadora sportovního klání Jaromíra Jágra a přihlaste své dítě ve věku 6 až 11 let do soutěže DOSTAŇ JÁGRA. Děti mají jedinečnou příležitost osobně se setkat s Jaromírem a poměřit s ním své síly. A aby to nebylo jen na dětech, zapojíme i jejich rodiče. Právě pro ně budou probíhat odborné semináře na téma výživa dětí nebo psychologie sportu. Do besedy zapojíme i úspěšné sportovce a olympioniky.

Děti se utkají v řadě disciplín pod dohledem zkušených trenérů. Ti na závěr individuálně vyhodnotí, jaký sport je pro dítě ideální a doporučí mu, na co se zaměřit.

KDY?

Čtvrtek 31. srpna (9 - 12 hodin nebo 13 – 16 hodin)

Pátek 1. září (9 - 12 hodin nebo 13 – 16 hodin)

Sobota 2. září (9 - 12 hodin nebo 13 – 16 hodin)

KDE?

Sportovní areál Podvinný mlýn, Praha 9, Kovanecká 27.

Partner
Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner