​Sport v novém roce. Zkuste relaxační jógu nebo běh Tři králů

Skončilo období vánočního lenošení a cukroví, je na čase začít zase sportovat. Máme pro vás několik tipů na první polovinu ledna, které vás jistě udrží v kondici. Pro více sportovních událostí mrkněte do našeho kalendáře: Sport v okolí.

Máte rádi běh, ale neradi chodíte běhat sami? Zkuste si trénink pod vedením zkušených instruktorek. Běží se ve čtvrtek 9. ledna v Praze a startovné je zdarma. Více informací najdete ZDE.

Lekce v pomalém tempu, vhodné i pro začátečníky. To je relaxační jóga, která se ve studiu Dvojka v Sedlčanech koná od 13. ledna vždy každé pondělí. Lektoři vás naučí správně dýchat a rozhýbat klouby. Pozor, je nutná rezervace předem.

V Otrokovicích se mohou děti i dospělí zúčastnit trialového běhu Tří králů. Běží se buď 5, nebo 10 kilometrů s převýšením. Přihlásit se stačí osobně na místě v den závodu.

Zajezděte si na velodromu

Každé úterý a čtvrtek až do 27. února si můžete zajezdit na brněnském cyklistickém velodromu. Startovné je 50kč a s sebou klidně můžete vzít i děti. Pro každého cyklistu je jízda na velodromu zážitkem.

A pokud místo cyklistiky dáte raději přednost bruslení, v našem kalendáři najdete řadu příležitostí napříč celou republikou. Bruslí se v hale i venku. Na většině míst vám brusle i zapůjčí.

Učíte se bruslit? Mrkněte na naše video!

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner