​Sportujte doma a sdílejte hashtag #BeActiveAtHome

Zůstaňte doma a zůstaňte aktivní. Evropská komise představuje hashtag #BeActiveAtHome, který můžete sledovat na sociálních sítích a inspirovat se u ostatních v rámci domácího cvičení.

Sport a psychická pohoda jdou dohromady, i proto je důležité se pravidelně hýbat. K tomu je ale teď potřeba trochu více kreativity než obvykle. Na sociálních sítích si díky iniciativě Evropské komise můžete vyfiltrovat hashtag #BeActiveAtHome a inspirovat se, jak se v kondici udržují ostatní. A stejně tak můžete i svoje video nebo fotku s tímto hashtagem sdílet.

Cílem Evropské komise je rozhýbat celou Evropu prostřednictvím Evropského týdne sportu, který se koná každý rok v září. Iniciativa #BeActiveAtHome spouští nyní mimořádné kvůli koronavirové pandemii.

Více informací najdete na webu Evropské komise ZDE.

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner