​Sportujte i o svátcích. Zkuste brusle, cyklistiku běh a nebo třeba chůzi

Pohyb přijde v těchto vánočních dnech jistě vhod. Pokud jste taky hřešili víc než dost, a nebo se prostě jen chcete udržet v kondici, máme pro vás pár sportovních tipů. Více jich najdete na stránkách: Sport v okolí.

V těchto dnech se bruslí snad na každém zimáku napříč Českou republikou – namátkou třeba v Praze Letňanech či Hase, v Neratovicích, v Plzni, ve Velké Bíteši nebo Velkém Meziříčí. Veřejné bruslení si užijete taky v Českých Budějovicích, ve Zlíně nebo v České Lípě.

Závod pro dorostence, muže a ženy na 24,5 km s převýšením 550 metrů po silnici i v terénu – to je Běh na Sněžník, který si můžete vyzkoušet na 2. svátek vánoční, tedy 26.12. 2019. Start je na atletickém stadionu SK Děčín v 9.00.

Nová tradice

Štěpánský běh naplánovali i v Prachaticích. Užít si můžete silniční běh na 10 kilometrů. Součástí jsou závody dětských kategorií.

Baví vás cyklistika? Zkuste novoroční vyjížďku v Otrokovicích. Tradiční novoroční jízda se koná 1.1.2020. Trasa vede z Otrokovic přes Zlín do Kostelce. Cyklistická přilba je podmínkou!

A pokud máte raději chůzi – zvolte Novoroční výšlap. Ve Šternberku jde o novou tradici, která vznikla teprve před rokem. Letošní "Novoroční výšlap s KČT Šternberk" je také zařazen do akce Novoroční čtyřlístek. Součástí jsou trasy pro vozíčkáře.

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner