​Srpen plný sportu. Zkuste kemp s olympionikem nebo turnaj v kuličkách

Také druhá polovina srpna je nabitá sportovními událostmi. Mrkněte do našeho kalendáře a vyberte si sportovní akci poblíž vašeho bydliště. Přehled těch nejzajímavějších vám přinášíme v tomto článku.

Pokud vás láká parkour, máte jedinečnou šanci si ho vyzkoušet. V sobotu 15. srpna se na pražském Výstavišti koná parkourový workshop s trenéry, kteří vás do světa pouličního sportu zasvětí a seznámí vás se základy i technikami.

Příznivci méně náročných sportů si mohou den nato v Bedihošti u Prostějova zahrát kuličkový turnaj. Vhodný je i pro začátečníky, kuličky vám dokonce na místě organizátoři zapůjčí.

Jestli máte rádi badminton, můžete se přihlásit na kemp jednoho z našich nejlepších badmintonistů Adama Mendreka. „Kemp vítězů“ se koná v Brně-Židenicích v pondělí 17. srpna a věřte, že pod vedením českého reprezentanta nasbíráte skvělé tipy a zkušenosti.

Kemp pořádá i olympionik Alexander Choupenitch, badmintonovou raketu ale v tomto případě vyměníte za kord. Součástí jeho šermířského kempu je i exhibice za účasti světových hvězd. Více najdete ZDE.

Lekce salsy a bruslení na ledě

Napříč republikou máte celé léto šanci zúčastnit se kurzů jógy, které jsou ve většině případů také zdarma. Zkuste třeba otevřené lekce v Olomouci, vhodné jsou pro pokročilé i začátečníky.

Pro pejskaře, kteří se rádi jdou se svým chlupatým mazlíčkem i proběhnout, je tu akce s názvem Extreme Dog Race. Koná se v sobotu 22. srpna v České Skalici a jedná se o extrémní překážkový závod. Jdete do toho?

Že vám chybí led a bruslení? V Ústí nad Labem si klidně můžete jít zabruslit, i když venku praží sluníčko. Více informací najdete ZDE.

Na své si přijdou i milovníci tance. V Praze se koná lekce Kubánské salsy pro začátečníky. Lektoři vás tancem provedou od začátku až do konce, abyste si mohli salsu užívat naplno.

Všechny sportovní akce ve vašem okolí najdete v kalendáři.

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner