​Tip na víkend: Proběhněte se nočním Mostem

V Mostě se bude konat další díl ze série nočních běhů. Vyběhněte v sobotu večer pro nevšední zážitek.

Severozápadní město Most bude v sobotu 12. srpna hostit oblíbenou běžeckou akci, patřící do NN Night run série. Trasa závodu vedená parkem Šibeník nabídne nevšední zážitek s čelovkou na hlavě. Na programu dne jsou běhy na 5 či 10 kilometrů a nebudou chybět dětské běhy. Závod v Mostě bude již čtvrtým z noční série. Pokud se vám sobota nehodí, letos jsou v plánu ještě čtyři běžecká klání v Praze, Plzni, Českých Budějovicích a v Olomouci. Propozice, přihlášky a další informace najdete zde.

Jestliže to máte do Mostu daleko a máte chuť se proběhnout, tak ve Slopném u Luhačovic připravil tým organizátorů Slopenskou desítku, jež patří do série Běhy Zlín 2017. Slopné nabídne kromě desetikilometrové tratě i menší distance pro děti a dorost. Rozpis tratí a další informace naleznete zde.

Běh na Kozí Hory s délkou tratě 7,9 kilometru pro dospělé respektive 0,9 kilometru pro děti může zaujmout Středočechy. Stará Huť u Dobříše hostí tento jednookruhový závod poblíž památníku Karla Čapka, který můžete po doběhnutí navštívit. Více informací najdete na Brdském poháru.

Nejen běhání může být náplní tohoto víkendu. V Praze na Jarově si můžete pod vedením zkušených parkouristů vyzkoušet skákání přes překážky a zlepšit se v již nabitých dovednostech.

Partner
Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner