​Velikonoce se blíží. Vyrazte o prodlouženém víkendu za sportem

Následující víkend zřejmě proprší, ten další si ale díky velikonočním svátkům o dva dny prodloužíme. Že ještě nemáte žádné plány? Podívejte se na naše tipy, kam vyrazit za sportem. Klidně s celou rodinou.

Děštivá sobota může být ideální pro jednu z posledních návštěv veřejného bruslení. Na většině zimních stadionů se bruslí do konce dubna. Podívejte se do našeho kalendáře a najděte nejbližší stadion ve vašem okolí.

Na většině míst si můžete brusle pro sebe i děti zapůjčit. Počítejte se vstupným – pro dítě kolem 30kč, pro dospělého maximálně 50kč.

V dalším týdnu by už počasí mělo nahrávat venkovním sportům. Pokud je vám blízká turistika, vydejte se v úterý 16. dubna na poznávací procházku po pražském Braníku nebo o dva dny později na Pražské cestičky, které vedou přes Bílou Horu, Motol a Prokopské údolí až do Hlubočep. Obě trasy mají kolem deseti kilometru a jsou vhodné i pro starší děti.

Amatérská liga pro tenisty

Rozjíždí se také cyklistická sezona, na Jihlavsku se můžete zúčastnit jejího zahájení v neděli 21. dubna dopoledne na Masarykově náměstí. Účastníci obdrží pamětní list a vyberou si jednu ze dvou možných tras o délkách 20 nebo 28 kilometrů.

V sobotu před velikonočním pondělím se koná také cyklistický závod Author 50 v Českém ráji. Délka tratě je 50 kilometrů a připravte si pár stovek na startovné. Více ZDE.

Příští víkend startuje i Tenisová HuráLiga ve městech napříč republikou. Je určená pro amatérské tenisty jakékoliv úrovně a hraje se každý týden. Čtěte více ZDE.

Podívejte se na naše videa s tenistkou Andreou Sestini Hlaváčkovou. Poradí vám pár tipů nejen pro tenisty.

Partner Partner

Sport v okolí, společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru, pomáhá veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Kalendář sportovních akcí a největší veřejná databáze sportovních klubů doplněná o užitečné a zajímavé informace, a to vše na jednom místě.

Partner Partner Partner Partner Partner